Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezhet olyan, hogy most...

Létezhet olyan, hogy most lett volna peteérés?

Figyelt kérdés

Múlt hét pénteken megvettem a PG/53 nevezetű ovus mikroszkópot, hogy jobban figyelemmel tudjam követni a ciklusomat, mivel babát szeretnénk. Szombattól egyfolytában csináltam is: szom. és vasárnap még vegyesen volt benne alakzat és jól kivehető páfrány is, hétfőn már nagyobb százalékban csak páfrány és keddtől már szép sűrű páfrányokat mutatott. Mátol meg már csak nagyobb arányban alakzatokat látok benne. Sajna már több mint 60 napja nem jött meg ami tudom nagyon sok, de sajnos már csak januárban tud fogadni az orvosom.

Beszúrom a görbémet:

[link]

Talán új év, új remény.....REMÉLEM.


2008. dec. 18. 15:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia!HúúúúHa nagyon érdekes görbéd van.! a 12. napon volt hogy felment a hőd mintha peteérésed lenne de lement elég hamar pedig ahogyan irtad megsem jött a menzid!Szerintem a mikroszkopnak ne hidj jobb lesz ha dokihoz mész mert valoszinü nincsen péd!De ezen könnyen tudnak segiteni szoval nincs ok az elkeseredésre!
2008. dec. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az benne a pláne, hogy egy-két tűnetem van: pl. 1-2 hete egyfolytában tudnék aludni, és mostanában még azt vettem észre, hogy van olyan, hogy nagyon megéhezek nagyon szélsőséges időpontban is akár és ha 1 falatot is de muszály bekapnom.
2008. dec. 18. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!