Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1 hét együttlét után érezhetek...

1 hét együttlét után érezhetek terhességi “tüneteket” ? Derékfájdalom, mintha szúrkálna a hasam és picit időnként görcsölne, a melleim is nagyobbak mint kellene, de az egyáltalán nem érzékeny, korainak tartanám, csak fura nekem.

Figyelt kérdés

2022. máj. 5. 22:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Úgy érted egy héttel az együttlét után?

Nem, csak beképzeled.

2022. máj. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen! 1 héttel az együttlét után, pár napra rá éreztem görcsölést és derékfájdalmat ami teljesen szokatlan volt sosem volt ilyen, és egyből arra gondoltam, de persze tudat alatt tudtam, hogy akkor még korai lenne, csak furcsa volt.
2022. máj. 5. 22:58
 3/7 anonim ***** válasza:
Kicsi az esélye, de vegyél tesztet, hogy megnyugodj.
2022. máj. 6. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Többet csináltam már a héten, különböző teszteket.
2022. máj. 6. 06:10
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor várj még egy hetet, és ezután ismételd meg, mert ha tényleg terhes vagy, akkor tuti ki kell mutatnia. Ha pedig nem, akkor más miatt voltak a tüneteid, akár attól, hogy megijedtél a terhesség lehetőségétől, és ha ez lesz, elengedheted az egész stresszelést.
2022. máj. 6. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 khniki ***** válasza:
Ha pont ovulációkor voltatok együtt akkor lehet. Nekem is úgy volt, 1 héttel ovu után kezdtem görcsölni.
2022. máj. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
na, akkor nem vagyok egyedül a hülyeségemmel! :) túl korainak tartom a tüneteim, illetve beképzelésnek, de olvastam, hogy vannak nők, akik 1 héttel a sikeres ovu után már éreznek valamit....
2022. júl. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!