Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vélemény? Szerintetek normalis...

123466 kérdése:

Vélemény? Szerintetek normalis h ilyeneken idegeskedek? Kicsit kirte kurta sikeredett az irasom.

Figyelt kérdés
Sziasztok. Van egy másfél éves kislányom es a napokba kiderult hogy ismet babat varok. Örültem is meg nem is. Kicsit felek, mert a lanyom elegge rossz kislány cicizik is es nagyon igenyli hogy a nap 24orajaba csak ő ra figyeljek,szoszerint nagyon nehezen tudok mast csinalni mellette. Nagyon stresszelek is, a súlyom miatt is 123kg. Nem akartam pluszba még hizni a labaim nehezen birjak. A lanyomat csaszarmetszessel szultem. A masodikat is szeretném ugy, remelem bele mennek Kistarcsai kórházba. De minden felekepp megtartom merr ahogy irtam örülök megakartunk csak ugye hamarabb osszejott mint vártam
2022. máj. 7. 11:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%

Ebből épp csak az nem jön le, hogy min idegeskedsz...

Nem védekeztetek rendesen, most már ez van.

A császár meg tuti, ha ennyi a kezdősúlyod, a terhesség végére értelemszerűen jóval nagyobb lesz, és az elsőt is császárral szülted, nem fognak kockáztatni.

A másfél évesed meg jó hogy igényli a társaságod, hisz csak másfél éves. Az "eléggé rossz kislány" dolgon meg neveléssel szokás változtatni mifelénk.

2022. máj. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem, mi a kérdés, vagy miről kéne véleményt alkotnunk. Hogy a másfél éves mellé jön a második, vagy a súlyod, vagy hogy császárral akarsz szülni?
2022. máj. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem minden pozitív teszt valahol sokkoló, még a megtervezettebb babáknál is. Nyugi, jó lesz!
2022. máj. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Min idegeskedsz?

A súlyodon? Erre azt tudom írni hogy oda kéne figyelni jobban.

Vagy azon hogy a lányod igényli a figyelmedet 0-24-ben? Hát akkor kezd el leszoktatni magadról mert rohadt nehéz helyzetben leszel.

2022. máj. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Mind2.
2022. máj. 7. 18:18
 6/11 anonim ***** válasza:
72%
Szia! A lányod egyre nagyobb és okosabb lesz, a súlyod meg... Igen, sok, oda kell majd rá figyelned, meg gondolom, többször néznek cukrot-vérnyomást-hasonlókat. De nem feltétel, hogy 30 kilót hízz, akár még fogyhatsz is a 9 hónap alatt, vagy legalább tarthatod a súlyodat! Minden jót!
2022. máj. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
67%

6. "A lányod egyre nagyobb és okosabb lesz" - Ja. Úgy 3,5 év múlva. És akkor is csak abban az esetben, ha neveli is. Ezen pedig villámgyorsan el kellene a kérdezőnek gondolkodnia, mert ha 1,5 év alatt, amikor csak rá kellett koncentrálni ide jutottak, akkor nem lesz ez egy nászmenet, mikor az alig kétéves mellé jön egy újszülött. Szóval ne fessünk neki álomvilágot, jobb, ha felkészül arra, ami rá vár, mint hogy aztán depresszióba essen.

Jól, átgondoltan meg kell tervezni a továbbiakat ahhoz, hogy minden működjön és anyuka se csavarodjon be.

2022. máj. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
70%

Nem álomvilágot festettem neki, de szerencsétlen olyan bunkó válaszokat kapott...

De az utolsó mondatoddal egyetértek.

2022. máj. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hat tudom hogy nem lesz egy konnyu menet. Tanultam a hibambol azert mar tapasztaltabb vagyok mimt az elsovel. Mert ugye elso gyerek dajkaltam dajkalta mindenki a csaladba. De nem lesz igy a másodiknál. Nehez lesz tudom. De legalabb egyutt fognak felnoni es szeretni fogjak egymast remelem.
2022. máj. 8. 14:10
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
9. A tesóm meg köztem 6 év korkülönbség van, és ettől még együtt nőttünk fel érdekesmód, sőt, szeretjük egymást - szóval ilyen indokkal felesleges kicsire picit csinálni, a kis korkülönbség semmire nem garancia.
2022. máj. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!