Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap volt a 14-dik nap este...

Tegnap volt a 14-dik nap este fájt is a hasam. Mikor van legnagyobb esély a babára?

Figyelt kérdés
Akkor nem szeretkeztünk mert a héten 2 naponta vagyunk együtt és ma este leszünk ismét. Viszont ma reggel csináltam egy ovulációs tesztet és az erős 2 csíkos. Szóval este még nem fog késni....? Vagy inkább tegnap kellett volna? És még az, hogy tegnap volt nyúlós nyákom. Ma reggel még nem tapasztaltam..

2022. máj. 8. 07:31
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Milyen 14. nap? Ovuláció utáni?

Ha igen, akkor most kéne megjönnie.


Miért ovulációs tesztet csinálsz? Inkább terhességit kéne és akkor nem kellett volna kiírnod egy tök értelmetlen kérdést.


Csinálj terhességi tesztet!

2022. máj. 8. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%

Vagy az ovulációra gondolsz?


Akkor olvasgasd ezt a cikket érthetetlen kérdés kiírás helyett:


[link]

2022. máj. 8. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%

Én értettem, mit szeretnél. 😊


Az ovuláció nem akkor van, amikor az ovu teszt pozitív, hanem 1-2 nappal utána, úgyhogy ha ma este együtt lesztek, az pont jó lesz. Sok sikert 🥰

2022. máj. 8. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
62%
Ovum egyébként nekem a nyúlós nyák utáni második nap szokott lenni. (3-as voltam)
2022. máj. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
83%

A ma este szerintem pont jó időzítés.

Sok sikert :)

2022. máj. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!