Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 27 napos ciklus esetén hányadi...

27 napos ciklus esetén hányadik ciklusnapokon lehet a legnagyobb esély a teherbeesesre?

Figyelt kérdés
Nem homerozok, nem használok ovu tesztet sem. 2. Próbálkozós hónap lesz.
2020. júl. 14. 10:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Bármikor. Mondják, hogy a menstruációtól érdemes visszaszámolni kb 12-14 napot, de ez nem ilyen egyszerű. Orgazmuskor is lehet spontán peteérésed és lehet hogy pár hónapban kimarad eleve.

Ha van némi folyásod, annak az állagát figyeld, én az alapján tudtam belőni a ciklusomat. Van 4 nap amikor nagyon átlátszó és ragacsos, nyúlik a wc papíron, na abból a 4 napból a második napon szokott nekem lenni a csúcs. Ezt figyelve sikerült nekünk a baba.

2020. júl. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
12-16 nappal hamarabb van ovu és mondjuk még 3 nappal ovu előttől érdemes együtt lenni.Tehát kb 9-16. napig van esély. Ha később lesz ovu akkor a nem várt napja is később lesz, mert az ovu utáni napok száma állandó. Ha neked szinte mindig 27 napos, akkor, ahogy írtam, ott kell sokat együtt lenni :) Sok sikert!
2020. júl. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A legnagyobb esélye:10.naptól 15.napig. Máskor is van, de ekkor a legnagyobb.
2020. júl. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Elvileg a 13. nap körül, de itt senki sem látnok. 1-2x próbálj tesztelni vagy hőmérőzni, és akkor tudni fogod.
2020. júl. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!