Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Érdeklődenék, hogy menstruáció...

Érdeklődenék, hogy menstruációs időszakban lehet-e szeretkezni? Mert hallottam, hogy lehet mert szeretnénk babát és semmiképp sem sikerül és hallottam hogy ilyenkor nagyobb az esélye a teherbeesésnek. Valaki tudne nekem segíteni ebbem?

Figyelt kérdés
Hogy érdemes e ilyenkor próbálkozni vagy nem?
2010. szept. 17. 13:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbálkozni mindig érdemes mert soha nem lehet tudni, de én megmondom őszintén még sosem hallottam ezt hogy akkor lenne nagy esély...sőt én azt hallottam hogy ciklus közepén tehát a mensi után kb két héttel..
2010. szept. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig mensi alatt a legkisebb az esélye a teherbeesésnek, persze bármi előfordulhat... Többnyire a ciklus közepe a legesélyesebb a teherbeesésre!
2010. szept. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mensi alatt minimális a teherbeesés lehetősége. Előtte ill. utána 2 héttel kell próbálkozni.
2010. szept. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!