Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes vagy nem?

Lehetek terhes vagy nem?

Figyelt kérdés

Flo alkalmazást használom, nekem bevált, pontos.

Április 24-én voltunk együtt párommal kb. 2 percig védekezés nélkül, utána óvszer.

Az ovulációmat április 27-re írta. Április 29 és 30-án is még a jobb petefészkemnél erősebb szúrkálást éreztem, furcsa volt, mert nem szokott olyan sokára, és ennyi ideig.

Nem élvezett el, tudom, lehet az előváladékban is stb., pont ezért figyelek ezekre, de most az egyszer engedtem a csábításnak, és megengedtem 2 percig, amit utólag már bánok. Május 12-re írja a mensimet. Ma voltam nőgyógyásznál, mindent rendben talált (tudom, hogy ilyenkor még nem látni semmit). Mondta, hogy 10mm a nyálkahártya is, ami arra utal, hogy közel van a menstruáció.

Rosszindulatú megjegyzéseket kérlek mellőzzétek, tanultam az esetből. Apró tüneteket érzek, mint mindig (mellek érzékenysége).

Szerintetek lehetek terhes? Kicsi az esély tudom, de akkor is. Köszi.



2022. máj. 9. 21:58
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem nem
2022. máj. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehetsz, vagy nem. Mi nem tudhatjuk.

"Mondta, hogy 10mm a nyálkahártya is, ami arra utal, hogy közel van a menstruáció."

Én voltam terhesen nőgyógyásznál mikor nem tudtam a terhességről. És pont ugyanezt mondta. A nyálkahártya akkor is vastag ha terhes vagy és akkor is ha nemsokára megjön. Aktus után 14 nappal már lehet tesztelni.

2022. máj. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%

Szia!

Igen, lehetsz terhes, bár elég kicsi rá az esély. Sajnos nem tudunk biztos választ adni, azt majd csak egy terhességi teszt tudja megmondani, vagy a következő mensid.

Látszik abból amit írsz hogy nem szoktál ilyet csinálni. Remélem a továbbiakban sem fogsz, ahogy a párod sem. Pár perc vagy akár egy teljes aktus nem éri meg hogy utána napokig/hetekig aggódj vagy rosszabb esetben a terhesség következményeit viseld. (Nem rosszindulatú akarok lenni, csak tényleg nagyon nagy szívás tud lenni egy nem kívánt terhesség:(. )

Szurkolok, hogy úgy alakuljon ahogy szeretnéd.

2022. máj. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
39%

Őszintén? Szerintem biztos ,hogy nem vagy terhes. Na jó 99,99% hogy nem. De most csak magamból indulok ki. Mi megszakításos módszerrel védekezünk. ( Tudom nem védekezés)

Ennek ellenére évek óta nem történt semmilyen baleset. Ráadásul mikor vagyunk a legaktívabbak ? Persze ,hogy peteérés környékén. 😅

2022. máj. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek! Fogok tesztelni, de az nyugtat majd meg, ha már megjön. Nem kellene stresszelnem, mert attól még inkább nem fog. Soha többet ilyet, nem éri meg, hiába vagyok már felnőtt és beleférne, de egyelőre nem fér ez bele.

Tisztában vagyok, hogy nem olyan „egyszerű” egy babát összehozni, de ez egy orosz roulett utolsó válaszoló. Nektek lehet pont nem 50x se, nekünk lehet elsőre igen. Úgyhogy várok még, csinálok majd tesztet, aztán varom, hogy megjöjjön. 🙏🏻

2022. máj. 9. 23:50
 6/9 anonim ***** válasza:
89%

4es azok ti vagytok. Mi meg egyszer csináltuk így és terhes lettem:-D


Kérdező: igen, lehetsz terhes, ilyenkor még semmit nem tud mondani a doki. Ha késne, utána következő napon már tesztelhetsz

2022. máj. 10. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

4es vagyok. Persze ,ezért is írtam ,hogy én magunkból indulok ki.:)


Nekünk így működik. Másnak meg lehet ,hogy egyáltalán nem.

2022. máj. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
50%
2022. máj. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Csak megjegyzem, hogy az egyik barátnőmnek 5 évvel ezelőtt azt mondták, hogy kb 99 % az esély arra, hogy természetesen teherbe essen, mert annyira rosszak voltak a pajzsmirigy értékei. Éppen ezért egyáltalán nem is védekeztek az akkori párjával.


Azóta új párja van, vele a "megszakításos védekezést" választották. Képzeljétek lassan szülők lesznek :D


Szóval ezzel nagyon óvatosan játsszon az, aki nem akar babát, mert tényleg nincs olyan, hogy lehetetlen, meg esélytelen..

2022. máj. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!