Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek mikor mutatta ki legkeso...

Kinek mikor mutatta ki legkesobb a teszt a terhesseget?

Figyelt kérdés

Ma vagyok a 33. Napon a mensim meg sehol mellfajas megvan alhasi szurka feher kremes folyas pisiles inger.

De meg a tesztjeim nem egyertelmuek nem tudom mikor volt avum sajnos nem neztem testhom szepen emelkedik ma nyelv alatt 37,1 huvelybe meg 37,3 alap teshom 36,8. Ovu tesztem ket napja egyre erosebb pozitiv.

Sajnos eleg gagyi terhessegi tesztem van itthon ami megteveszto nem tudom ismeritek e a Mono-tesztet sokat olvastam rola hogy nem epp a legjobb mert kijelzi a tesztcsik helyet.

Csak hetvegen tudok normalis tesztek venni. Szerintetek van meg remeny?


2022. máj. 11. 10:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Nekem a leg olcsóbb is ki mutatta

Nem várt után 2 nappal

Nem ismerem ezt a Mono...tesztet

2022. máj. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Általában hány napra szokott megjönni a menstruációd? Illetve hány napos volt eddig a leghosszabb ciklusod? Ahhoz mérd a késést.
2022. máj. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Nekem mensi előtt 4 nappal egyértelműen + volt a tesztem
2022. máj. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Én 4 nap késés után csináltam egyet, a másik ami megmaradt azt pedig másnap hogy ne maradjon a nyakamon, előtte egyet sem.

Ha terhes vagy akkor a késés után bármikor megcsinálhatod, pozitív marad.

2022. máj. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Altalaban 31-33 napos az utolso 3 ciklusombol itelve.
2022. máj. 11. 15:33
 6/18 anonim ***** válasza:

Hogy érted hogy nem egyértelmű a teszt?Nagyon halvány vagy száradásira emlékeztető?

Mondjuk teljesen mindegy mert ha veszel tesztet amikor tudsz az már egyértelmű lesz ennyi idő után ha közben meg nem jön.

Vegyél Facelle tesztet ami 10-es vagy X-epilt ami 25-ös.Nekem ez a kettő fajta vált be.A mono tesztről nincs tapasztalatom viszont sok rosszat olvastam róla úgyhogy olyat ne vegyél.Ami még jó az a Clearblue de nem a hét kijelzős hanem a többi más típusa.Azok viszont drágábbak.Ha terhes vagy egyébként a legolcsóbb is mutatni fogja.

2022. máj. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Rozsaszin csik jelent meg rajta de igen halvany kepen nem is latni de egyaltalan nem a kijelzo jelent meg rendesen idon belul egy halvany rozsaszin csik viszont nem hiszek neki mert sok rosszat olvastam rola.

Meg egy olyan kerdesem lenne eddig semmi bajom nem volt a vernyomasommal amiota megstultem a kisfiam ma viszont egxik percrol a masikra elkezdtem remegni sulyosnak ereztem a testem 101/50 pulzus 83 a meleg lehet a baj vagy esetleg is egy jel mert sok helyen olvastam hogx elofordulhat alacsony vernyomas az elso 2 trimesterbe

2022. máj. 11. 17:43
 8/18 anonim ***** válasza:

Inkább várd meg a hétvégét hogy tudj normálisabb tesztet venni.

Vernyomasod sok mindentől lehet alacsony nem feltétlenül a terhessegtol.

2022. máj. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Le tudod fotózni esetleg?
2022. máj. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Ma reggel csinaltam egy xepilt negativ ugyhogy feladom. Ez a honap is sikertelen :/
2022. máj. 12. 08:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!