Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 missed ab után...?

2 missed ab után...?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


30 éves vagyok,és sajnos volt már 2 missed ab-om. Szervi bajom nincs. legutóbbi orvosi vizsgálaton a doki látott egy 16 mm-es domináns tüszőt,de az a hónap sikertelen volt.Most újra dolgozunk a babán,3 hónapja,de eddig nem jött össze. Szerintetek mennyi az esély arra,hogy megfogan 1 éven belül,illetve mivel tudnám támogatni a szervezetem? Inofolic és trimeszterre gondoltam. Van valakinek ezzel kapcsolatban pozitív tapasztalata? Köszönöm a válaszokat.



2022. máj. 13. 12:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Senki nem tudja megmondani mennyi az esély hogy 1 éven belül megfogan.

Vervetel volt? Lehet valami hormon nincs rendben amiért nem marad meg.

Vitaminnal nem fogsz teherbe esni, az csak feltölti a szervezeted, de a trimeszternél van jobb, az csak túl van tolva.😄

2022. máj. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem volt még vérvétel. Próbálkozunk,ha nem jön össze 1 éven belül,elindulok a kivizsgálásokon. Az ezelőtti babais 8.honapra fogant meg. Milyen vitamint tudtok ajánlani? Tudom hogy nem a vitamintol leszek terhes,csak a szervezetemet szeretném megtámogatni.
2022. máj. 13. 13:17
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de két missed ab után nem a csodára kellene várni, hanem elmenni vérvételre, hormonvizsgálatra, orvoshoz. Mert egy oké, megesik, kettőnél azért már illik elgondolkodni rajta, hogy lehet valami gond.


Meg akarod várni a harmadik missed ab-ot is?

2022. máj. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Most vársz egy évet, összejön és lehet elmegy mert nem vizsgáltak ki.

Inzulin, véralvadás és még sok minden.

Inkább vizsgáltasd ki magad, meg a férfi tagot a korai vetélés rossz sperma miatt is lehet.

2022. máj. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de két missed ab után miért vársz a kivizsgálással? Persze, lehet hogy szerencsétlen véletlen, de én tuti nem hagynám ennyiben. Vetélés nem a vitaminhiánytól van, hacsak nem teljesen extrém a táplálkozásod. Azon meg a vitamin sem fog segíteni. Menj tovább és a szakember majd vitamint is fog ajánlani.
2022. máj. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Nekem 2 missed ab után volt egy kivizsgálásom. Kiderült véralvadási problémám van. Így a teherbeesés előtt aspirin protectet szedtem a pozitív teszttol pedig verhigito injekciót. Ezután egészséges gyermekem született :)

Aspirin protectet esetleg megpróbálhatod.

2022. máj. 14. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

6 ok hogy elkezdi, de vizsgálat nélkül nem kap szurit, és az aspirint 12 hét után lehet szedni, addig megint elvetél.

Én is végig szúrtam magam

2022. máj. 14. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Persze. Alapvető,hogy 2 vetélés után vizsgáltassa ki magát. Csak leírtam az én esetem :)
2022. máj. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Facebookon van egy Vetélés, missed ab után nevű csoport, ha gondolod. Ott volt epp nemrég egy ilyen kérdés, leírtak több vitamint, méhpempőt, egyebeket is.
2022. máj. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem is volt 2 vetélésem, de mivel meg szeretnék előzni egy haramdikat, elkezdtem komolyabb vizsgálatokat végeztetni. Kiderült, hogy hajlamos vagyok a véralvadásra (trombózisra), emiatt valószínű, hogy vérhígítót kell szednem a következő próbálkozás előtt, majd szurit fogok kapni. Inzulin rezisztenciát és pajzsmirigy értékeket nézess, valamint torch profilt (különböző vírusokra való reakció). A szervezetnek nem árt egy tisztító kúra, illetve van, aki nem tudja a folsavat szintetizálni. Emiatt kell a vérvizsgálat, hogy ilyesmik kiderüljenek. Mert hiába szeded, ha a szervezeted nem tudja feldolgozni... Sok sikert nektek! :)
2022. máj. 16. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!