Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 10 éve volt egy spontán...

10 éve volt egy spontán szülésem egészséges babával, most pedig 9 hetesen már nem találták a szívhangot ezért missed ab lett. Lehet még egészséges babám? Ha elmúlt a vérzés lehet újra próbálkozni?

Figyelt kérdés
2022. jan. 21. 22:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen és igen.
2022. jan. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehet. Családban pont most fog születni egy missed ab utáni egészséges baba <3
2022. jan. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%
Miért ne lehetne? Sajnos van ilyen, megtörténik. Ez még nem jelenti azt, hogy ezután csak sikertelen széria jön. Sajnálom a dolgot, de elég butaság azt feltételezni, hogy innentől már csak missed ab lehet a fogantatásokból.
2022. jan. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
2 gyerek, majd volt egy missed, és ismét egy egészséges.
2022. jan. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet. Sajnos nagyon gyakori a vetélés, missed ab. Nekem 1 menstruációt mondott az orvos, hogy várni kell, de én természetes úton vetéltem. Nálam is missed ab volt, csak kivártam, hogy magától távozzon. Így műtét után nem tudom mi a helyzet. Viszont ezt az orvosod valószínűleg megfogja válaszolni.
2022. jan. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!