Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért lesz két csíkos a teszt...

Miért lesz két csíkos a teszt ha nincs hcg a szervezetben?

Figyelt kérdés
Tegnap 2 féle terhességi tesztem is pozitív lett, időn belül és színes csíkkal. Nem kellett keresgélni meg forgatni a tesztet, a Predictoron egyértelműen rózsaszín volt a csík a Clearblue 10-en pedig kék. Még aznap elmentem vérvételre hogy megerősítsék a terhességet de legnagyobb meglepetésemre az eredmény negatív lett. Tudom hogy sokan a negatív teszten is csíkot vélnek látni de ez annyira egyértelmű volt… létezik hogy száradási csík 3-5 percen belül kijöjjön és színes is legyen? Ma van a nemvárt de meg is jött…

2022. máj. 13. 14:57
 1/9 A kérdező kommentje:
Félreértések elkerülése végett nem arra irányul a kérdés hogy a negatív véreredmény ellenére lehetek e terhes és valójában a pisiteszt mutatott igazat. A kérdés hogy miért ennyire szar ez a teszt hogy két csínos lesz úgy hogy vérből egyáltalán nem mutatható ki a hcg
2022. máj. 13. 15:00
 2/9 anonim ***** válasza:
85%

Mi volt pontosan a vérvétel eredményed? Mennyi lett?

Egyébként ciszta miatt is lehet pozitív a teszt

2022. máj. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
Nekem sosem lett + a tesztem, a predi sem csak ha terhes voltam, csináltam már vagy 100at
2022. máj. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi lett a vér hcg? Ez tényleg érdekes bár elvileg létezik olyan terhesseg ami során "megjon"
2022. máj. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Csatolj képet a tesztről kérlek és ird le a vérvétel eredményét, addig még tippelni sem tudunk .
2022. máj. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

A vérvétel eredménye: <2

Képem nincsen a tesztről, nem szoktam fotózgatni és miután a véreredményem negatív lett ki is dobtam a kukába. Sok helyen olvastam mostanában hogy a Predictor hajlamos szellemcsíkos lenni de azt gondoltam az szürke

2022. máj. 13. 22:45
 7/9 A kérdező kommentje:
2-es: ha ciszta miatt pozitív a teszt akkor is hcg-re reagál amit a ciszta termel = a vérben is lenne de ott egyértelműen nem volt. A <2 azt jelenti kevesebb mint kettő 🤷🏼‍♀️
2022. máj. 13. 22:47
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha erősödik a teszt akkor az jó. Nem lehet, hogy valami nem stimmelt a laborban?

Teszteltél azóta?

2022. máj. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen másnap teszteltem újra és negatív lett. Kidobtam a kukába majd másnap a kislányom beledobta a kocsikulcsot így ki kellett kukáznom megláttam a tesztet és azon is két csík lett és rózsaszín de 3-5 percen belül nem volt rajta semmi… tuti száradási volt! Soha többé nem csinálok tesztet csak ha már késik mert ez jó kis tanulópénz volt. De lehet csak akkor hiszem el majd ha már az xepil is egyértelműen pozitív, Facellet Predit és Clearbluet nem is veszek többet
2022. máj. 17. 08:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!