Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ötödik napja késik a menstruác...

Anonym1995 kérdése:

Ötödik napja késik a menstruációm. Nagyon halvány csíkos tesztem van ami nem vagyok biztos benne, hogy terhesség. Viszont a tüneteim a terhességre utalnak. Mellfeszülés, néha hányinger, puffadás, és persze a kimaradt menstruáció.Vélemény?

Figyelt kérdés

2021. dec. 16. 10:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A halvány csík is csík. Főleg gyenge teszten. Nekem azon 2 hét késés után lett csak egyforma erős.
2021. dec. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 babyboom567 ***** válasza:
100%
Terhes vagy.
2021. dec. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, de szerinted a Hcg kimutatására alkalmas teszt mi mástól lehetne halvány 2 csíkos?!

Kérj időpontot nőgyógyászhoz, 2 hét múlva lesz esedékes a meglátogatása.

2021. dec. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Akiknek mutattam képen nem látják a halvány csíkot, ők is újboli tesztelést javasoltak. Mindenesetre holnap reggel egy digitális tesztet csinálok már. Az hátha többet mondd ezeknél a gyors teszteknél.
2021. dec. 16. 11:08
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2021. dec. 16. 11:09
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

A digitális nem okosabb a sima tesztcsíknál, csak + pár száz forintért elszámol helyetted kettőig.

Én inkább azt ajánlanám, hogy holnapután tesztelj újra, első vizeletből a teszten szereplő utasítás szerint. És ugyanolyan tesztet használj, mint a mostani. Ezeket tudod egymáshoz mérten értékelni. Semmi értelme több fajtával, pláne digitálissal tesztelni.

2021. dec. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
95%

A digitális teszt pénzkidobás 3500 Ft.-ért. Főleg, ha még negatív is.

Én még csak kazettásat sem vettem soha, csak sima tesztcsíkot.

A rossmannban a facelle márkájú teszt jó minőségű, érzékeny teszt, és kb 450 Ft. én azt javaslom. Nem lettem kevésbé terhes tőle :)

2021. dec. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! 🙂🙂
2021. dec. 16. 12:22
 9/10 anonim ***** válasza:
87%
Egyetlen terhességre utaló tüneted van: a kimaradt mensi. Ez is attól függ, honnan nézve maradt ki. Pontosan tudod az ovu napját és ismered a lutealis fázist, vagy csak a "naptár mondja"?
2021. dec. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

A kimaradt menstruáció lehet terhességi tünet, de 5 napos késés még semmi.

Ha egy hét múlva sem jön meg, akkor tesztelnék újból. Ha terhesség, akkor már egyértelműen mutatnia kéne.

2021. dec. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!