Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a hasfájás nem szúrós...

Ha a hasfájás nem szúrós jellegű hanem inkább görcsös az is utalhat terhességre? Hol a jobb hol a bal oldalon de egészen lenn, majdnem combtőnél. Emellett napi 1-2 alkalommal van erős hányingerem, szédülök, de rögtön el is múlik.

Figyelt kérdés
2008. dec. 18. 19:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem az első elmaradt mensi napjain majdnem ugyanúgy görcsölt a hasam, mintha megjött volna. Sőt, néha még jobban...

Mikor kellene megjönnie?

2008. dec. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kétesélyes!


Nekem mindkét terhességemnél erős görcsiem voltak, a másodikat erről ismertem föl :)

2008. dec. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszod. 8.-án múlt el és azóta ilyen tüneteim vannak.A ciklusaim 28 naposak.Nagyon szeretnénk már babát,nem tudom reménykedhetek e.Az elevitet is szedem kb 1/2 éve
2008. dec. 18. 19:15
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is folyamatosan vannak görcseim már két hete, hol erősebb, hol gyengébb, 2 hét késés után + lett a teszt! :)
2008. dec. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!