Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vetélés után (8 hetes terhesen...

Vetélés után (8 hetes terhesen, műtéttel, műszeres befejezés) normális az elég erős, nem menstruációs jellegű, inkább éles, sebfájdalom-szerű hasfájás? Ha igen, meddig?

Figyelt kérdés
Pénteken volt a műtétem, aznap mensis jellegű volt a fájdalom, tegnap délelőtt semmi, utána nagyon élesen elkezdett fájni a petefészkem, ami áttevődött az alhasra, és ma is ez van. Kifejezetten élesen fáj. Normális, vagy valami baj lehet?
2011. febr. 27. 11:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha van lehetőséged menj vissza,nézzenek meg.

Nekem mensi szerű fájdalmam volt.

2011. febr. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor ha holnapig nem múlik, hívom a dokit. Viszont alig vérzek, szinte semmit, neked ez hogy volt?
2011. febr. 27. 12:06
 3/4 anonim ***** válasza:

Jött vér sokáig,vagy 2 hétig,de inkább barnás volt,és szövetdarabok is voltak benne.Alhasi fájdalmaim voltak,mensi jellegűek.Első rendes mensi 7 hét múlva jött.

Jót tett nekem a lekaparás,mert a doki szerint sok "trutyi" volt bennem,igaz már 2-szer szültem.

2011. febr. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem szeretnélek riogatni, de szerintem nem jó ha nagyon fáj a hasad. Jobb ha lát orvos, vizsgáljon meg, csináljon uh-ot. Nekem az első műtét nem sikerült, a másokdik után alig volt fájdalam (csak WCzéskor ha préseltem a hasam), vérzésem meg szinte semmi.

Mielőbbi jobbulást kívánok!

2011. febr. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!