Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Okozhat problémát a hátrahajló...

Okozhat problémát a hátrahajló méh terhesség alatt? Nagyobb-e a vetélés kockázata?

Figyelt kérdés
...Nemrég hasi ultrahangon az orvosom közölte, hogy hátrahajló méhem van, de nem tudom, ez rosszabb-e a "hagyományosnál", és okoz-e később panaszt...
2010. szept. 17. 17:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%

Ha nem mondott semmit akkor nem lesz vele gond.

Terhességnél nem szokott problémát okozni, csak a teherbe esés valamivel (nem sokkal!!) nehezebb, mint annak akinek normális. De nálad ugye ez a probléma már nem áll fenn :)

Jó babavárást!

2010. szept. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
23%

Állítólag a teherbeesés nehezebb, 2 barátnőmnek is ilyen a méhe, az egyik csak 1 évig, a másik 2 évig próbálkozott, ez utóbbi végig feküdt.

De ő gyenge mint a lekvár, nem sportol, kész csőd a nő.

2010. szept. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Szia, nekem is hátrahajló méhem van, semmi gondot nem okozott terhességnél, ugyan akkora mint a másé ezen ne aggódj, teherbe is tudsz esni, egyes emberek szerint kicsit nehezebben, nekünk egy évig nem sikerült majd a dokim mondta, hogy csak és kizárólag a misszionárius póz vagy a kutyás ami előnyös ..kutyus bejött:) mondhatta volna hamarabb is:))
2010. szept. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
85%
nekem ez a második terhességem, sem a teherbeesésnél (az elsővel elsőre, a másodikkal 3-szorra sikerült) sem a terhességeimnél nem okozott ez a dolog gondot. Ne izgulj emiatt!!!
2010. szept. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is hatrahajlo mehem van, van ket gyonyoru gyerekem. Nalunk nem jelentett gondot a teherbeeses. Ferjemnek eleg csak ramneznie, es en mer terhes is vagyok. Mindket manonk egybol osszejott, mikor nekialltunk probalkozni. Szulesnel semmi gond nem volt.
2010. szept. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
78%

Szia!

Nekem is hátrahajló méhem van, nem estem elsőre teherbe, de végül is sikerült és probléma mentes volt a terhességem.

2010. szept. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Elsőre sikerült a baba. 2. baba (is hamar sikerült) előtt már nem is volt hátrahajló a méhem. Érdekes.

Hamar helyreáll a terhesség alatt, ezt olvastam akkortájt.

2010. szept. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 nacebee ***** válasza:

nekem is hátrahajló és mikor voltam hasi uh-n már terhes voltam de nem tudtam,nem is vette észre a doki.semmi gond nem volt eddig se.spontán 1 hónap alatt összejött a baby aki érzi h róla van szó mert egyfolytában mozgolódik:D

sok sikert!

2010. szept. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Erről nem hallottam eddig :) Elég ijesztő dolgokat olvastam egy honlapon, hogy növés közben a baba beszorulhat a medencébe, és szülés után nagyobb az esély a vizelettartási problémákra. Nem tudom, ebből mennyi igaz...
2010. szept. 17. 19:02
 10/16 anonim ***** válasza:

nekem nagyon hátrahajló méhem van.

mindkétszer másodszorra sikerült teherbe esnem:)

az elsőnél nem okozott ez semmi problémát, a másodiknál sem fog, remélem. 9 hetes vagyok.

2010. szept. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!