Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hátrahajló méhem van. Okozhat...

Hátrahajló méhem van. Okozhat ez gondot a terhesség kihordásánál?

Figyelt kérdés

Vagy van bármiféle veszélye ennek?

13 h km


2010. márc. 17. 07:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Semmi gondot nem okozott nekem, nem kellett semmire jobban figyelni, nem jártunk többször vizsgálatra sem. Teljesen normális terhességem volt, és a szülés is gyorsan lezajlott. :) Tudom, hogy Téged ez már nem érint :) de a teherbeesést sem befolyásolta.
2010. márc. 17. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem is hátrahajló+alcualt is!Ami az jelenti,hogy van egy kis bemélyedés a tetején!És semmi bajt nem okozott eddig!Most meg már nem is fog,mert szépen előrejött!Ne izgulj,semmi baj nem lesz vele!Üdv:23 hetes kismama
2010. márc. 17. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Semmi baj nincs vele, két gyereket hordtam ki és szültem meg probléma nélkül.
2010. márc. 17. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!!
2010. márc. 17. 08:09
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem is hatrahajlo mehem van, problemat a terhessegek es szulesek alkalmaval nem okozott (van mar 2 lanyom, most varom a pici fiut) A teherbeesesnel kellett a megfelelo pozra figyelni.
2010. márc. 17. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem okoz. Nekem is az van, egyet már szültem, most újra babát várok és nem volt gond.
2010. márc. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem semmi probléma sőt 41 hetes vagyok. Nagyon nehéz volt teherbe esni sajnos annyi hátrányom volt belőle. De ez szülés után változhat állítólag.

2010. márc. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Semmi gond vele. Anyámnak is hátrahajló, és két gyereket szült. Nekem is hátrahajló, most vagyok 36 hetes, teljesen problémamentes terhes. Még teherbe esni is hamar sikerült.
2010. márc. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem is hátra hajló a méhem. Doki is azt mondta, hogy max nehezebbeb esem teherbe. Ehhez képest ahogy terveztük, mindkétszer elsőre sikerült, 16 hós a lányom, és 14 hetes ikres kismama vagyok. De aggódj, nem lesz gond emiatt biztosan!
2010. márc. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!