Menstrációs zavar?

Figyelt kérdés

Megjött 14-én de vélhetően kevesebb mint szokott a menstruációm, megvan úgyanúgy még mindig mert vérzem rendesen nem barna és nem rózsaszín csak nekem vélhetően kevés, 28-án voltunk együtt a párommal, de tegnap csináltam egy tesztet negatív lett, mert azt hittem azért kevesebb a vérzésem mert terhes vagyok csináljak ma is egy tesztet vagy felesleges?


Pecsételésnek sem mondanám mert annál azért több, de nem olyan erős mint szokott lenni.


28 napra jött meg, nem késett meg nem is jött elöbb, csináltam 13-án is egy digitális tesztet az is negatív lett, az mutatta volna ha terhes vagyok?



2022. máj. 16. 12:27
 1/1 khniki ***** válasza:
Előfordul, hogy gyengébb vagy épp erősebb a menstruació, ezt nem nevezném zavarnak, hisz időben jött meg. Nem valószínű, hogy terhes lennél.
2022. máj. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!