Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Inszeminációra megyek januárba...

Inszeminációra megyek januárban. Alacsony a progeszteronszintem. Sikerült valakinek ezzel a problémával az inszem?

Figyelt kérdés
2008. dec. 18. 19:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia nekem is alacsony volt. Igaz, nem vészesen, csak kb. 2/3-a a teherbe eséshez szükséges minimumnak.

Szeptemberben voltunk inszemen, nekünk elsőre sikerült. Az inszemet követő 13. napon már pozitív lett a tesztem :)

Igaz, nekem már annyira tele volt a hócipőm, mire eljutottunk az inszemig, hogy biztos voltam benne, hogy nem fog sikerülni. Mindenkinek mondtam, aki kérdezte, hogy tutira nem sikerült, mert nem érzek semmi különöset, de sebaj, mert így akkor megcsináltatom majd a petevezető átjárhatóságit. (A dokim azt javasolta, hogy 1-2szer próbáljuk meg a vizsgálat nélkül, mivel eléggé fájdalmas, és hátha nincs is vele probléma)


És láss csodát, sikerült :) Aznap egész nap felpolcolt hátsóval feküdtem, de másnaptól nem foglalkoztam vele, buliban is voltam, kirándultam... lehet, hogy ez a titka. A nem-rágörcsölés. :)

2008. dec. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!Gratulálok Neked!Boldog babavárást kívánok!
2008. dec. 19. 18:50
 3/4 anonim válasza:
100%

Szia!

Érdekelne,hogy mennyi a prog. szinted? Én a 21., 23. 25. napon voltam, az eredmény 23,5. 26,5. 23,7.

Első válaszolónak én is gratulálok, kíváncsi vagyok az ő értékére is, hogy mennyi volt, mert az én dokim is az inszemet helyezte kilátásba.

Sok sikert és kitartást kívánok!

2008. dec. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Köszönöm szépen jókívánságokat :)

Nekem a 21. napon 13 volt a prog. értékem, az orvos azt mondta, minimum 20 kéne, hogy legyen esélyem teherbe esni.

Ezek szerint alacsonyabb volt, mint amit eddig hittem!

:-/

2008. dec. 20. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!