Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mik a jelei a terhességnek?...

Mik a jelei a terhességnek? Ha még nem jött meg és még egyáltalán nem is volt menzeszem és még szoptatom 1 éves kisfiamat? Valik esett már teherbe szoptatás alatt a szpotatás nem ad valami fokú védelmet?

Figyelt kérdés
2010. szept. 17. 19:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia. De ad, mivel olyankor nagyon magas a prolaktin szinted, a tej miatt, ezért is mondják, hogy azok a nők nehezen esnek teherbe akik szoptatnak, viszont ahogy csökken a tej mennyiséged, csökken a prolaktin szinted is és így bizony teherbe lehet esni..én nem szoptatás alatt estem teherbe nekem alpból magas volt a prolaktin szintem az agyalapi mirigy hibás működése miatt, kezelték gyógyszerrel ennek ellenére még bőven a határérték felett volt akkor is amikor terhes lettem , tehát a szervezetem olyan volt mint egy szoptatós anyának..tünetem meg nem sok volt, vérzett és érzékenyebb lett az ínyem fogmosáskor és később pedig délután és este volt keményen hányingerem reggel sosem.Úgy érzed, hogy babás vagy ismét?
2010. szept. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát nemtudom .nem szeretnék még most másik babát .elég sokat szopizik még a kisfiam már mint hogy már 1éves de napközben 3* is szopizik még és este is még 2*kb.én is délután szoktam rosszul lenni hányingerem mondjuk elég sokszor szokott lenni.de amúgymég máskor is szokott az lenni, szerintem most inkább beképzelem magamnak a dolgokot már :)
2010. szept. 17. 19:57
 3/3 anonim ***** válasza:
Értem:) szerintem akkor egy módon tudod meg, végy egy tesztet és tesztelj, ha negatív megnyugszol:) ha viszont pozi akkor óvatosan a szopival .
2010. szept. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!