Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetnek ezek a beágyazódás...

Lehetnek ezek a beágyazódás jelei? (több lent)

Figyelt kérdés
ma egésznap kisebb alhasi szúrkálásaim vannak és most estére picit vérzek ami meglátszik a wc papíron és az alsóneműn
2011. okt. 31. 18:34
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/75 anonim ***** válasza:
83%
Igen lehet, nekem is így volt. Pihenj most sokat. Nekem pont ez miatt volt, hogy 8hetes voltam amikor kiderült. Addig maszatoltam, mintha meg akarna jönni, de nem jött meg. Sok szerencsét.
2011. okt. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/75 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ akkor megnyugodhatok?nem lesz semmi baj? :)
2011. okt. 31. 19:08
 3/75 anonim ***** válasza:
94%
Nem baj, beagyazodaskor kis verzes jelentkezhet ami altalaban 2-3 napig tart. Drukkolok, hogy baba legyen!:)
2011. okt. 31. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/75 A kérdező kommentje:
én is magamnak :) köszönöm a drukot :)
2011. okt. 31. 19:40
 5/75 A kérdező kommentje:
és mikor lesz majd érdemes tesztet csinálni?
2011. okt. 31. 19:43
 6/75 anonim ***** válasza:
kb1 hét múlva. tegnap óta nekem is fáj a hasam ott alul.de peteérésem 29-én v 30-án volt mert 31napos a ciklusom.és csak megszakításosan voltunk együtt. lehetek terhes?(Bocsi h ide írtam kérdést):)
2011. nov. 1. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/75 A kérdező kommentje:
ezután könnyen utána lehet számolni,attól füg hogy mikor voltál együtt a párodal és mikor volt peteérésed,mert amikor együtt voltatok számolj rá 7 napt (addig vándorol a megtermékenyitett petefészked) és még kb.5 napot akkorra ágyazodik be ez 12 nap,én ezt olvastam a netten :) azt nem tudom 100%-ra mondani hogy terhes lehetsz e így hogy megszakítással védekeztettek,van rá esély hiszen az előváladékba is lehetnek spermák
2011. nov. 1. 07:38
 8/75 A kérdező kommentje:
ja nem petefészek hanem a megtermékenyített pete bocs hogy elírtam :) csak nagyon izgulok tegnap óta :)
2011. nov. 1. 07:40
 9/75 A kérdező kommentje:
és ma még egy észrevételem van,olyan mintha meg akrna jönni,de ez pl.most nem lehetne mert nem rég múlt el :)
2011. nov. 1. 08:02
 10/75 anonim ***** válasza:
82%

Kerdezo, elhiszem, hogy izgulsz, en is izgulnek!:) Bar igy is tukon ulok.:) Nekem ma nem kellene megjonnie vagy tegnap:) vagy holnap!:) Kesoi peteeresem volt de foggggalmam sincs melyik napon csak ugy sacc/kb tudom az alhasi ovus fajdalombol es szurkalasbol hogy 18-a korul lehetett.


Az, hogy mensi szeru fajasod van ez is tipikus beagyazodasos tunet bar lehet tipikus mensis elojel is de mivel barnazol ezert inkabb mondanam beagyazodas tunetnek. Mar csak par nap es tesztelhetsz, tovabbra is nagyon drukkolok!!!!!:-)))

2011. nov. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!