Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akiknek 30-35 napos a ciklusa...

Akiknek 30-35 napos a ciklusa azoknak mikor lett pozitív a tesztjük?

Figyelt kérdés
Elsősorban azokhoz a hölgyekhez szólna a kérdésem akiknek elég hosszú a ciklusuk. Nekem 30-35 nap, most a naptáram szerint 31. ciklusnap után kéne megjönnie ami késik 5 napja. Ha a 35napos ciklust veszem alapul akkor is késik 1-2 napja. Ma a 37. ciklus napomon vagyok és mivel nem tudom hogy mikor volt ovum így kinek mikor volt az első szép látható pozitív tesztje?

2022. máj. 19. 15:52
 1/4 anonim ***** válasza:
én a 35. napon reggeli vizeletből csináltam meg a tesztet és már akkor pozitív lett. többet nem is csináltam, mert minek?
2022. máj. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%
35. naptól már csinálhatsz tesztet bármikor. Már mutatni fogja. Én nem vagyok mérvadó, mert 33-35 napos ciklusokkal 8. napon volt ovulációm, amikor teherbe estem. Szóval abban a hónapban már a 28. napon a tesztcsík erősebb volt, mint a kontroll. Magam sem értettem, de aztán a 12. hetes ultrahangon a mérés is igazolta. Amúgy a 28. napon csak azért teszteltem, mert már furcsán éreztem magam és nem hagyott nyugodni.
2022. máj. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
31.ik nap reggel még negatív volt, 32.ik nap reggel lett pozitív.
2022. máj. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem 30 napos általában. A naptárak erre a hónapra 30 napra mutatta, és a 25. napon már pozitív volt a tesztem. Hozzáteszem, tudtam a pontos ovumat (lh tesztel), így ovu utáni 9. napon már teszteltem.
2022. máj. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!