Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Időntúli pozi? Sziasztok!...

Időntúli pozi? Sziasztok! Igazából nem kérdezni szeretnék csak kicsi önbizalmat nyújtani azoknak akiknek iőntúli pozi a tesztjük.

Figyelt kérdés
Nekem is az volt kb 5órára rá. érdemes új teszteket csinálni (mosoly) és nem érdekel senki okos magyarázata hogy időn túl miért kell nézegetni már csak bízom benne hogy minden rendben végig megy (mosoly)

2016. okt. 1. 14:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%

valóban érdemes rá 1-2 napra újra tesztelni ha még mindig késik, de nem azért, mert időn túl lesz pozi a teszt, hanem azért, mert okkal késik/nem jön meg a menzesz.

azzal meg, hogy itt "önbizalmat nyújtasz" (van ilyen kifejezés?) azzal csak a már eleve rágörcsölt nőket bíztatod nem helyes dolgokra, olyanokra, amiktől még inkább beleélik magukat hamisan és még jobban fog nekik fájni mikor elkezdenek vérezni (nem mosoly)

2016. okt. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Hidd el sokkal jobban estek olvasás közben a pozitív kommentek a próbálkozási idő alatt mint a sok negatív ember hozzászólása aki oda írta más szerencsétlen nők halvány pozitív tesztjeihez hogy nem vagy terhes .... a mosolyt meg azért írtam zárójelbe mert fent nem engedélyezte a jelet de neked már engedélyezi a hozzászólásban ;)
2016. okt. 1. 14:24
 3/15 anonim ***** válasza:
86%

Onbizalmat nyujtani ? Ez mit jelent ?

Onbizalma mindenkinek csak maganak lehet.


Mindegy is, a lenyeg, ha valaki terhes, akkor a csik 3 percen belul megjelenik. Ha nem, akkor nem terhes ( vagy meg korai es nem kimutathato ) .

2016. okt. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ez olyan vagy igen, vagy nem dolog. Lehetsz te kivétel,de sajnos ez nem jelenti, hogy mindenkinek érdemes reménykednie, akinek időn túl volt pozitív a tesztje. Nekem 5 terhességem volt, mindig csak a kimaradt vérzés utáni napon teszteltem először. 3 alkalommal alig-valami második csík volt, két alkalommal azonnal erős, egyértelmű második csík. végül két gyermeket szültem.
2016. okt. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Én nem rosszat akartam senkinek csak az elmúlt időben elég sokat olvastam nézegettem képeket és ahol még a vak is látta a második csíkot simán oda írták kedves emberek hogy ez negatív... sőt az én tesztemre is mondták személyen hogy negatív mert egy árnyalattal világosabb volt az ellenőrző csíknál és csak akkor hitte el amikor hozott abból a fajta tesztből amit ő használ és az is pozitív lett....
2016. okt. 1. 14:52
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
De a kerdesed teljesen masrol szol, idon tuli pozitivrol - ami mint tudjuk, falsh eredmeny.
2016. okt. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
41%
Az rn nagyon nagyon idon tuli eredmenye a ma 8 eves kislanyom. Ennyit az idon tuli teszt nem er semmit szovegrol .....
2016. okt. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
30%
Micsoda gyoker emberek vannak itt...leirod az igazat. Le pontoznak. Arra hottem ra itt mar csak annak van szava aki hazudik es lehordja a masikat plusz lelkileg tonkre teszi...gratulalok a hulyeknek....
2016. okt. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Igazából nem érdekel szerintem az ilyenek féltékenyek valamire... Egy nőnek aki nagyon vágyik a babára nem hinném hogy a ,,flegmaság,, kell.
2016. okt. 3. 06:57
 10/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Remélem azóta is minden rendben és szépen fejlődik a pici! :)

Azt szeretném kérdezni, hogy a nemvárt előtt hány nappal lett az időn túli pozi?

Köszönöm!

2016. okt. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!