Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tiszta Méhpempőt ki hogy...

Tiszta Méhpempőt ki hogy használja?

Figyelt kérdés

Nekem azt mondták hogy reggel étkezés előtt egy körömhegynyit tegyek a nyelvem alá és hagyjam felszívódni.

Illetve legalább fel órát ne igyak utána.

Van aki máshogy használja ?

Elég az a mennyiség ?

Van akinek valóban segítette a teherbeesést ?

Várom a Tapasztalatokat!:)



2022. máj. 22. 12:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én így szedtem fél évig, nekem nem segített.
2022. máj. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy ettem, nekem sem ért semmit az égvilágon
2022. máj. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én is így használtam, terhes lettem, de mondjuk nem ettől, hanem a szextől 😄

Aztán hogy segített-e ,nem tudom?! Elsőnél nem szedtem és ugyanannyi idő (3 hónap gyógyszer után) alatt fogant.

2022. máj. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én próbálkoztam vele, de nem bírtam az ízét. De amúgy így csináltam ahogy írod, nyelv alá, utána se kaja se ivás.

Aztán inkább Novafam Inosit kapszulát szedtem (nőgyógyász ajánlotta, mikor mondtam, hogy nem bírom már a méhpempőt), abban is van méhpempő. Fél éven belül terhes lettem.

2022. máj. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mézzel kell összekeverni és úgy nem xar az íze annyira.

20g méhpempőt 100g mézzel kell keverni.Én is használtam és nem segített igazán.Sosem barnáztam előtte és mikor ezt használtam kicsit menzesz előtt barnázgattam és hamarabb vagy később jött meg 1-2 nappal.Amúgy 28 napos szabályos ciklusaim vannak/voltak szóval nekem nincs szükségem erre a méhpempőre és már nem is veszem mert felesleges.

2022. máj. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Nekem 2 havonta volt menzeszem most ebbe az évben pontos 29 napos lett decemberben kezdtem el enni

Viszont most nem jött meg már 35-dik napom tartok

Nem tudom mi az oka vagy az hogy múlt hónap 19- óta nem eszem vagy mert babás vagyok

Még nem mertem tesztelni talán majd holnap

2022. máj. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Még annyi hogy 3 napja csipked piciket a baloldali petefészkembe
2022. máj. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!