Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tudna segíteni valaki a 3....

Tudna segíteni valaki a 3. napi hormon eredményem értelmezésében?

Figyelt kérdés

Endokrinológushoz jövő hét péntekre kaptam időpontot, de addig is hátha valaki tudna segíteni.

Azt látom, hogy az AMH értékem nagyon rossz, meg a tesztoszteron szint sem ideális sajnos…

Az ösztogénem nem sok szerintetek?

Köszönöm szépen a válaszokat!


[link]


2022. máj. 23. 07:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idős vagy az amh nekem 41 évesen 0.68 volt és az is már kevés, de nem esélytelen.
2022. máj. 23. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm szépen a választ.

35 éves vagyok, 8 hónapja szültem.

Neked sikerült a baba ezzel az értékkel?

2022. máj. 23. 07:55
 3/10 anonim ***** válasza:
Szia! Úgy látom, hogy rendben vannak az értékeid. Az AMH kicsit lehetne magasabb, de az is benne van a referencia tartományban. Petefészek kimerülésnél tudtommal az FSH is emelkedett, de nálad az rendben van. Van valamilyen panasz, ami miatt kérték ezeket az értékeket?
2022. máj. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Szia! Nagyon köszönöm neked is a választ!

Olyan panaszaim vannak, hogy egyik hónapban 27 napra, másik hónapban 23 napra jön meg a menstruációm. A vérzésem mennyisége is változó, valamikor nagyon bő, máskor meg épphogy van valami. Ezért is mentem el orvoshoz, hogy nem e valamilyen hormon problémám van.

2022. máj. 23. 13:13
 5/10 anonim ***** válasza:

1 vagyok

Sajnos nem.

Beteg baba lett volna 41 évesen, utána szívhang nem lett, majd kémiai terhességek, majd most 3 hete vetélés, sajnos a párom értéke 4 éve sem volt túl jó, de a fiúnk, akkor még összejött, de akkor még az amhm 2 feletti volt.

2022. máj. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Óh nagyon sajnálom..:(

Spontán fogantak?

Orvos esetleg nem tudna segíteni?

A többi hormon eredményeid rendben vannak?

2022. máj. 23. 13:51
 7/10 anonim ***** válasza:
1-es, nagyon sajnálom. 41 évesen nekem is beteg volt a babám, aztán jött egy kémiai. Nekem az AMH egyébként elég magas, de ebből a szempontból ez nem jelent semmit. Egyébként a kémiai terhesség óta nekem is rövidebbek lettek a ciklusaim, és a vérzés mennyisége is kevés. (3-as)
2022. máj. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
1 vagyok spontán fogantak. Sajnos a férjem nem szeretne tovább próbálkozni, és sajnos egyedül kevés vagyok.
2022. máj. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

3-as. Neked sikerült a baba? Neked volt bármilyen hormonális eltérésed?


1-es. Igen, egyedül nem lehet csinálni. Biztos a veszteség ami megváltoztatta.

De az nagyon jó jel, hogy többször sikerült spontán teherbe esned.

2022. máj. 24. 06:59
 10/10 anonim ***** válasza:
3-a vagyok. Nekem az FSH-m magas, normál AMH melett, és kezelt pajzsmirigy betegségem van (Hashimoto). Elsőre sikerült ezzel a baba, de súlyos kromoszóma rendellenessége volt, így meg kellett szakítani a terhességet. Néhány hónap múlva meg lett egy kémiai terhességem. Most próbálkoznánk újra, de szerintem nem repedt meg a tüszőm, mert nagyon alacsony a testhőm. Az LH teszt pozitív volt félidőben. Én is most szeretnék csináltatni egy hormonsort.
2022. máj. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!