Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jobb oldali alhasi fájdalom...

Jobb oldali alhasi fájdalom menstruáció körül?

Figyelt kérdés
Még nem jött meg, viszont ma reggel óta azt érzem, hogy az alhasam úgy szurkál, mint mikor peteérés körül vagyok, viszont az lehetetlen most, mert a napokban kell megjönnie. 3 napig ezelőtt menstruációs görcsöket éreztem, mint mielőtt megjön. Most ez elmúlt, és helyette a petefészkeimben érzek szurkálást hol itt, hol ott. Lehet, hogy várandósság van a dologban?
máj. 22. 11:05
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
69%

A jó Isten se tudja

Várd meg meg-e jön, ha nem tesztelj egyet

máj. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
69%
Lehet, de lehet, hogy nem.
máj. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
ha nem tudsz válaszolni normálisan akkor mi a francot keresel itt? Olyan unalmas az életed, hogy gyakorikérdéseken szólogatsz be embereknek? Feljársz megnézegetni, hogy na éppen most kinek tudsz beszólni? És majd de jól megmondod?
máj. 22. 14:20
 4/22 anonim ***** válasza:
53%

Ne haragudj kérdező, de igazuk van az itt kommentelőknek. Mi nem tudhatjuk, hogy neked mi kínod bajod van.

Vegyél tesztet és derítsd ki magad. Mennyivel jobb ide kiírni?

Elment az emberek maradék esze. :)

máj. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Nem azt kértem hogy mondjátok meg, hanem hogy nektek mi a tapasztalatotok. ha problémám van orvoshoz megyek, ez egy kérdés volt. A mestruációmnak a napokban kell megjönnie, a mai tesztem negatív lett. nyilván még nem lehet biztosra venni a tesztet sem, mert nem késik még. ezért merészeltem megkérdezni. Lehet valakinek véleménye anélkül is, hogy paraszt lenne😌
máj. 22. 14:25
 6/22 anonim ***** válasza:
53%
ne posztolj hülyeségt és nem kapsz hülye választn
máj. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

És ott a pont...nem késik, tehát bármi lehet..

Bármitol fájhat a hasad...

máj. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
53%

Nincs tapasztalatunk. Pont.

Ha lenne mivel lennel elorebb?? Gondolod h mindenkinek minden ugyan amiatt van?

Eszed neked is mint egy marek molylepkenek.

máj. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Én a kérdésemben melyik sorban bántottalak szavakkal bármelyikőtöket is?
máj. 22. 16:44
 10/22 anonim ***** válasza:
53%
A kiirasod az unalmas. Kb az ezredik ilyen kerdes, de az elso utan sem lettunk jovendo mondok.
máj. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!