Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vajon melyiknek nagyobb az...

Vajon melyiknek nagyobb az esélye? Menzesz utáni első napon vagy 4-6. napon eshettem teherbe nagyobb valószínűséggel? Kisfiú - kislány kiszámítás miatt kérdezném

Figyelt kérdés

Én úgy tudtam, a menzesz elmúlását követő első egy hétben a legkisebb a valószínűsége a babának. Augusztus 28.-án múlt el. 29.-én voltunk 3-szor is együtt a párommal, majd szeptember 1-én, majd 3.-án védekezés nélkül. Nem jelent problémát, hogy babát várok, mert nem véletlen vállaltuk a kockázatot. Lényeg! Kíváncsi lennék rá, hogy várhatóan kisfiú vagy kislány lesz a babuci? [link] E szerint nem mindegy! Ha az augusztusi, akkor kisfiú, ha a szeptemberi, akkor kislány.

A kisfiamnál már bejött ez a számítás, de akkor pontosan tudtam a napot, amikor megfogant. Sűrűbb együttlétnél ezt lehet valamiből tudni?


2010. szept. 18. 10:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem szeptemberinek sokkal nagyobb az esélye.
2010. szept. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Én is azt számolom, hogy inkább a szeptember. :)

[link]


[link]

2010. szept. 18. 10:52
 3/13 anonim ***** válasza:

Nem a mensi elmúlását követő első egy hétben a legkisebb a valószínűsége, hanem a mensi első napjától számolva. Azt mondják, hogy a mensi utáni 4 napban gyakorlatilag lehetetlen.

Ha leírod mikor volt az utolsó mensid első napja, és kb. hány naposak a ciklusaid, abból könnyebben lehetne számolni :-)

Az hogy fiú, vagy lány, attól függ, mennyire volt közel a fogantatás a peteéréshez!

2010. szept. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Augusztus 25.-e volt az első napja és általában 26naposak a ciklusaim. Köszi :)
2010. szept. 18. 11:03
 5/13 anonim ***** válasza:
Ahogy számolgatok, szerintem mindenképp a szept.3 a legesélyesebb! Ekkor voltál a ciklusod kb. 11. napján. Ha ekkor volt a peteérésed (ez a ciklusod hosszától függ, de ezt nem tudjuk), akkor fiúra számíthatsz. Viszont ha a ciklusod 13-14. napján volt peteérés, akkor ennyit túlélhettek a lányos spermák! :-)
2010. szept. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
26naposak általában, az imént írtam. :)
2010. szept. 18. 11:08
 7/13 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok: akkor csak egy napot tévedtem, úgy számoltam, hogy 24.én volt a mensid első napja.

26 napos ciklusnál általában a 12. napon van peteérés. Ti pedig a 10. napon voltatok együtt utoljára.

Szerintem szept. 3.-i együttlétből fogant a baba, és ha valóban 12.-én volt peteérés (és nem előbb), akkor tuti lányod lesz!

2010. szept. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
(Nem 12.-ét akartam írni, hanem 12. ciklusnapot)
2010. szept. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mikor mész ultrahangra? A petezsák vagy az embrió méretéből szinte napra pontosan vissza lehet számolni a kora terhességi uh adatokból :-)
2010. szept. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

11:09

24.-én éjjel , 25.-én hajnalban , nem néztem rá pontosan az órára, hogy még éppen melyik, ezért írta

2010. szept. 18. 11:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!