Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 7hónapos kislány mellé mikor...

7hónapos kislány mellé mikor vállalnátok kistesót?

Figyelt kérdés
2011. okt. 11. 16:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Amikor te úgy érzed de azt mondják egészségügyi szempontból is jó ha vár az ember legalább egy évet a következő terhesség előtt. (feltöltődjön a szervezet meg a vitaminraktárak stb.)

Másrészről szerintem ha mostanában esel teherbe akkor pont egy rohangáló szaladgáló örökmozgód lesz aki még igencsak kisbaba (emelgetni kell terhesen, pelenkázni stb.)

szóval ha nem muszáj én várnék az tuti.

Nekem 2 év van köztük így se volt egyszerű.Persze mostmár jó mert jól eljátszanak de ne nehezítse meg az ember feleslegesen szerintem az első hónapokat:)

2011. okt. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igen én is úgy gondoltam hogy várnék még jövö év végéig:) csak egy kis megerősítésre vágytam:) és örülök hogy elsőre megkaptam:D
2011. okt. 11. 16:10
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Nekem nyáron volt 2 éves a kislányom, és szinte napra pontosan a szülinapján hoztuk össze a tesót. mOst vagyok a 13 hétben! :D Nagyon várom már h megszülessen. Nekem szerintem ez lett a legideálisabb időpont, mert mikor megszületik a tesó, még lesz kb 4-5 hónap mire a nagy elkezdi az ovit. Így nem egyszerre sokkolom a kicsi megjelenésével meg az ovis beszoktatással. szóval szerintem mire elkezdi az ovit nagyjából megbékél az otthoni változásokkal is! én is már tavaly óta akartam tesót de így jobb mint ha most lenne már egy kisebb is.
2011. okt. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Az én gyerekeim között 1 év van.


Folyton mindenki azt kérdezgeti, hogy nagyon nehéz volt ugye? És nem hiszik el, amikor azt mondom, hogy NEM! Ha választhatnék, még egyszer így csinálnám! Tényleg nem tudok ennél jobbat elképzelni!


Aztán ahogy nő a korkülönbség, ez lehet változik, de nálunk ilyen, hogy féltékenység fel sem merült. Már most egymás ruháit hordják, egy csoportba járnak az oviban, imádják egymást.

2011. okt. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk szinte napra pontosan két év van a lányom és a fiam között, most ismét babát várunk, ő két hónappal a bátyja 2. szülinapja előtt fog megszületni. Nekünk ideálisnak tűnik a kb. két év korkülönbség, nem érzem extra nehéznek, szeretik egymást nagyon a gyerekek, jól eljátszanak együtt, nem bántam meg, hogy viszonylag kis korkülönbséggel születtek, ezért is vállaltuk be a harmadikat is így.
2011. okt. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a válaszokat!!
2011. okt. 11. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!