Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy van ez a terhességi...

Hogy van ez a terhességi teszteknél?

Figyelt kérdés
A terhességi teszten a második csík semmiképp sem láttszik ha nem vagy terhes? Még 1 ici-picit sem? A helye se hogy hol lenne?
2010. szept. 18. 11:00
 1/8 anonim ***** válasza:
én úgy tudom h ha halvány is a második csík akkor az már terhesség
2010. szept. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha negatív egyáltalán nem látszik színes csik,még nagyitóval sem,de ha halvány,nagyon halvány akkor az pozi.

Viszont nekem volt ilyen bemélyedés ott ahol a második csiknak kellett volna lennie,és negativ volt.A szint figyeld,ne azt hogy van e ott bemélyedés.

Nekem volt ilyen mondjuk kb 20 tesztet csináltam már életemben,különböző féléket,és sosem lett szines csik ha negativ voltam.

2010. szept. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha színes akkor pozitív, még ha halvány is. Ha nincs csík, vagy csak a helye látszik, vagy szürke színű, akkor negatív.
2010. szept. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Színes volt, de azért majd tesztelek még 1-et :'(
2010. szept. 18. 11:38
 5/8 anonim ***** válasza:
Amit én használtam terhességi tesztet, amikor negatív lett csak egy rózsaszín csík volt rajta, kontroll csík nem. Amikor babás lettem, ugyanazzal a márkájú teszttel csináltam időn belül kijött a két csík. Szóval szerintem ha csak egy csík van másikat nem látsz akkor sajnos nem vagy terhes.
2010. szept. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Attól még, hogy negatív, lehet més később pozitív, lehet kevés még a hcg. Próbáld meg holnap reggel is.
2010. szept. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ha jól értem, nem szeretnél babát

Milyen teszt volt, amit használtál?

2010. szept. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Intimed teszt volt Dm-ben vettem.

Csinálok még 1-et

2010. szept. 24. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!