Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elmehetek wellnessfürdőbe ha...

Elmehetek wellnessfürdőbe ha babát szeretnénk?

Figyelt kérdés

Tudom, furcsán fogalmaztam meg a kérdést, de arról lenne szó, hogy babát szeretnénk, már 8 hónapja próbálkozunk, és minden hónapban úgy vagyok vele, hogy na most biztos sikerült. Most is ovuláció után kb egy héttel vagyok, de a férjem felvetette, hogy menjünk el a hétvégén wellnessfürdőbe.

Elmehetek szerintetek vagy ez gondot okoz?



2022. máj. 26. 09:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
Uram isten
2022. máj. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%
Menjetek nyugodtan! Még jót is tehet, hogy nem csak a teherbeesésre koncentrálsz.
2022. máj. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
96%
Remélem fürdeni azért szoktál :D
2022. máj. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
96%

Mi úgy terveztük ,hogy augusztus elején belevágunk a "babaprojekt-be "


Augusztus elsején. Augusztus 15-19ig Zalakaroson leszünk ,( a 2 gyerek nagy álma volt ,hogy oda menjünk idén fürdeni ) meg sem fordult a fejemben ,hogy ne menjünk😀 pedig azt hiszem 3,4 napig ki sem jövünk a strandról. Lehet oda kéne majd valahova beágyazni estère😅


Hát szerintem nyugodtan menjetek el. És ha további 8 hónapig semmi nem lesz ? Sehova sem fogtok menni ,mert mi van ha pont ez a hónap a sikeres hónap ?

Így élni nem lehet.

2022. máj. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem mehetsz el wellnessezni ha babát tervezel.
2022. máj. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
88%
4es,el ne menj, Jézusom 😂😂😂😂😂😂
2022. máj. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Hát, igen kezdek ráébredni, hogy így nem lehet élni. Ez elején úgy voltam vele, hogy akkor mostantól egy korty alkoholt se iszok, meg semmi károsat nem eszek/iszok/csinálok. Mostmár ezeken túlléptem.
2022. máj. 26. 09:32
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát én az elmúlt 3 évben jó sok wellnessről lemondhattam volna, mióta babát tervezünk. Menj nyugodtan, nem ezen fog múlni.
2022. máj. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Most ezen azért gondolkodtam el jobban, mert ezen még, amíg nem szerettünk volna gyereket is elgondolkodtam. Azért az ilyen helyeken sajnos benn van a pakliban, hogy elkapsz valami bezegséget, akár "csak" egy húgyúti fertőzést.
2022. máj. 26. 09:45
 10/15 anonim ***** válasza:
80%
Ez nem komoly kérdés ugye? Mégis miért gondolod, hogy nem mehetnél? Még nem vagy terhes!
2022. máj. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!