Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5-6 hónapos babával lehet...

5-6 hónapos babával lehet menni wellness-fürdőbe/helyre?

Figyelt kérdés
Volt valaki?Lehet őket bevinni abba a vízbe?Télen mennénk,minden évben télen mentünk a párommal egy wellness-hétvégére,nagyon szeretjük,és most ugye itt lesz a babó,januárban lesz kb 5-6hós,és nemtudom lehet-e őt is vinni?Persze olyan helyre ahol neki is jó,van gyerek medence..stb.Lehet baja?Nyilván ha nem lehet nem megyünk,csak jó az az 1hétvége kikapcsolódás,de a gyerek a legfontosabb,majd a dokit is megkérdem azért ha eljön az ideje,de gondoltam előbb itt megkérdem volt e valaki aki ment ilyen helyre.(Hajdúszoboszlóra mennénk) (36h)
2010. júl. 13. 14:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze, vigyétek nyugodtan. Úszópelussal beviheted bármelyik medencébe.
2010. júl. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mehettek, de azért nagyon kell figyelni a bacikra, mert főleg a meleg vízben könnyen elkaphat bármit! Mondjuk lehet, hogy én inkább őt nem vinném be a vízbe még, de ettől még elmehettek! :-D
2010. júl. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm nektek:)Majd meglátjuk,odébb van még,csak érdeklődök,meg ha esetleg a doki is azt mondja inkább ne vigyük bele,akkor nem visszük,de azért elmegyünk 3-an,csak vízbe nem rakom a kicsit majd:)
2010. júl. 13. 15:35
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem 5 honapos mult a kisfiam es pont mikro 5 honapos volt elmetunk egy furdobe vele. Haaat nem igazan elvezte. Szerintem uj volt neki a hely a zajok, es eg volt egy picit ijedve. Nem tudtam lerakni a kezembol mert gorbult lefele a kis szaja es sirva fakadt. Persze ha elaludt a karomba akkor le tudtam tenni aludt kb 2 orat. Itthon szeret pancsolni a furdokadba de ott nagyon nezett es meg volt ijedve amikor bementem vele a medencebe pedig csak a kis labat logattam bele. Tudom minden baba mas, vannak olyan babak akik kimondottan elvezik az uj helyeket es nezelodnek nagyokat. Az enyem nem ilyen ugyhogy mi varunk meg par honapot mielott ismet beprobalkozunk. :)
2010. júl. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Második vagyok megint, az jutott még eszembe, hogy mondjuk babausziba lehet vinni már őket 3 hónapos kortól, úgyhogy ha esetleg azzal kezdtek, akkor a vízhez is hozzászokhat addigra (mármint az ilyen nagyobb medencéhez) és akkor tényleg csak a dokin múlik, hogy az ottani vizet javasolja-e vagy sem.
2010. júl. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!