Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt kb 3 hónapja egy abortusz...

Volt kb 3 hónapja egy abortuszom. Fogamzásgátlót szedek viszont ha már kicsit is rosszul érzem magam pánikolok és stresszelek hogy terhes lettem újra. Mit tettetek ellene ha voltatok már ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

2022. máj. 28. 11:06
 1/8 anonim válasza:
9%
Ess tényleg teherbe, és akkor nem lesz mitől félni.
2022. máj. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Nem voltam, de megértem az aggodalmat. Kombináljátok a védekezést óvszerrel, megszakítással, úgy biztos nem leszel terhes, illetve nyilván a fogamzásgátlót szedd pontosan.
2022. máj. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
26%
Ne dugjál ha nem akarsz gyereket
2022. máj. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Noren1989 ***** válasza:
91%
Érdemes lenne pszichológust keresned.
2022. máj. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
44%
Én úgy voltam ezzel annak idején hasonló helyzetben, hogyha ezek után jönni akar akkor jönni fog, megtartom.
2022. máj. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%
Áttérek egy biztosabb fogamzásgátló módszerre, pl. spirál
2022. máj. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
70%
Spirál mellett is számtalan olyan esetet hallani, hogy amellett is teherbe lehet esni. Sőt gyakrabban, mint a fogamzásgátló mellett. Nincs 100%-os védekezési módszer. Ha ennyire félsz, akkor nem értél meg a szexre.
2022. máj. 31. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
62%

#7 nehogy már a női mosdóban hallott híreket használd referenciaként.


Akármilyen fogamzásgátló mellett ha valaki teherbe esik, arra van a legnagyobb esély, hogy a nő valami miatt nem úgy szedte a tablettát, ahogyan az az alkalmazási előiratban le van írva. (tabit nem vette be, később vette be, nem a jó tablettát vette be, ha hasmenése volt, nem használt óvszert, kihányta a tablettát, másik, tiltott gyógyszert vett be mellé, és így tovább) és csak az esetek nagyon kis részében fordul elő az, hogy hibátlan használat mellett teherbe esik.


Egy spirált felrak az orvos és évekig ott van, nem kell vele semmit csinálni, éppen ezért jelenleg ez a legbiztosabb fogamzásgátló módszer, a tudományos irodalom (és nem a női öltözői pletykák szerint) ez a legbiztosabb fogamzásgátló módszer, statisztikailag ugyanolyan biztos, mintha elköttetné magát a hölgy (mert az sem 100% hatásfokú.)

2022. máj. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!