Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Dec. 24-én volt ovulációm,...

Dec. 24-én volt ovulációm, ezt követően úgy érzem, valami történik. Ilyen korán lehet ez már terhesség jele?

Figyelt kérdés
Dec. 24-én volt ovulációm (általában minden hónapban megérzem). Ezt követően kb. 4 napig úgy éreztem, hogy valami "történik" a méhem környékén. Következő másfél nap semmi. Aztán a hatodik nap reggel egy falat kajától nagyon rosszul lettem, majdnem hánytam. Azóta enyhe rosszullétek, főleg olyankor, ha felálltam pihenés vagy alvás után, de semmi komolyabb. Ezek vajon előjelek? Ez volt az eddigi első próbálkozásunk...
2008. jan. 1. 18:19
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem akarlak kiábrándítani, de ilyen korán nem valószínű, hogy már az esetleges terhességet éreznéd. Ha 24-én ovuláltál, akkor a megtermékenyítés folyamata ca. 2 hét alatt megy végbe, azaz jan. 6-7-én fejeződik be a beágyazódás (feltéve hogy teherbeestél). Nagyon-nagyon ritka, hogy valaki már a legelején érezze a rosszulléteket.
2008. jan. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!