Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Norcolutot szedtem, mégsem...

Norcolutot szedtem, mégsem jön meg, lehet terhesség?

Figyelt kérdés
Norcolutot kaptam,a 14.naptól kell elkezdenem szedni 10 napig,napi 2 szemet.Sárgatest elégtelenségre kaptam a tablettát,mert egy ideje kevés barnás pecsételésem van a ciklusaimban,és nem túl rendszeresen(32-35 nap)jön meg a menstruációm.Beszedtem rendesen a tablettát,szeptember 30-án volt az utolsó menstruációm első napja,október 14-től kellett elkezdenem szedni,október 23.án vasárnap vettem be az utolsó kettő tabletttát.Csütörtökön,pénteken kellett volna megjönnie a menszeszemnek,október 27-28án.Csütörtökön reggel volt egy kb. 20 Ft-nyi vérfolt a betéten,nem barnázás volt,hanem vérfolt,de semmi több,azóta sem jött más.Tegnap elmentem a nőgyógyászhoz,hogy egy hete kellett volna megjönnie,de nem jött meg.Manuálisan megvizsgált,és azt mondta negatív,várjunk még.A mellem fáj,feszül,és nekem menstruáció előtt csak a mellbimbóm szokott érzékeny lenni,a mellem nem szokott fájni.A hasam enyhén görcsölget egy-két hete,de pár napja mintha csökkenne a görcsölgetés,feszülés is.A peteérésem kb. október 16-17én lehetett a testi jelek alapján,a vőlegényemmel pedig 13-án és 15-én voltunk együtt.Lehet terhesség,de az orvos még nem tudta kitapintani,mert elvileg múlt hét csütörtök-pénteken volt a beágyazódás(a pecsételés miatt gondolom)?Azt már ki kellett volna tapintania?Ha ő nem is tudta még,a teszt már ki tudná mutatni?Ha jövő héten elmegyek megint,ha addig nem jön meg,akkor már meg tudja állapítani?Volt ilyen valakivel?
2011. nov. 5. 09:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Vegyél egy tesztet és reggel próbáld meg, a manuális vizsgálathoz még korán mentél szerintem. Simán lehetsz várandós!
2011. nov. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én a Duphastonnal voltam így,hogy nem jött meg.A dokim meg volt róla győződve,h terhes vagyok,de nem voltam az(csinált vérvizsgálatot).Kiderült,hogy nekem nem volt elég az a mennyiség,ami a duphastonban van,ezért kaptam Norcolutot,attól megjött.A Norcouttól elég sokára jön meg,volt h 9-10 nap volt az abbahagyása után.De nekem olyan soha nem volt,hogy pici vérzés,mint neked,úgyhogy szerintem is valószínű,hogy terhes vagy.
2011. nov. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én is szedtem/ek norcolutot, ha abbahagyom szerdán, már szombaton meg is jön, szóval ennek biztosan oka van!
2011. nov. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Másik orvoshoz se tudsz menni?Hátha uh-ra elküldene.
2011. nov. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia, nem tudom azóta mi van veled. Esetleg megjött már? Vagy még nem? Lényeg, hogy simán lehetsz terhes ha még nem jött meg. Én is kaptam norcolutot, én 7 napig szedtem napi egy szemet. Utána nem jött meg. Ma 14+2hetes kismama vagyok. Tehát én vagyok az élő példa, hogy lehetsz terhes is. Kíváncsi vagyok nálad mi van.
2011. nov. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, azt elfelejtettem írni hogy én 2 hét késés után mentem dokihoz és akkor már hüvelyi uh-val ott volt a 3mm embrio és volt szívhang. :)
2011. nov. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Megszületett a baba?
2014. júl. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szeptembertől suliba megy?
2018. ápr. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!