Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikosok! Fagyasztott...

Lombikosok! Fagyasztott beültetésem volt csütörtökön, 4 napja. Aznap este elég nagy görcsöt éreztem, szúró fájdalmat, azóta is folyamatosak a kisebb-nagyobb görcsök szúró érzések. Ma is elég fájdalmas! Ez normális? Kellene félnem?

Figyelt kérdés
ápr. 28. 10:41
 1/3 anonim ***** válasza:
66%
Hozzányultak ottbent a berendezéshez. Teljesen normális, amíg nem vérzel.
ápr. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
80%

#1

Egy beültetésnél nincs nagy piszkálás, csak egy katétert helyeznek be, amin át bejuttatják az embriót.

És mivel FET, leszívás sem volt, kb. én csak azután tapasztaltam alhasi panaszokat.

ápr. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én a beültetés napján, hazafelé a kocsiban éreztem görcsöt és szurkálást is (5 napos embriókat kaptam vissza). Sikeres lett. Nyílván nem ettől függ egy sikeres beültetés, de ott elkönyveltem magamban, hogy tuti siker lesz.
ápr. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!