Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megszakításos módszerrel lett...

Megszakításos módszerrel lett már vki terhes? Vagy nektek bevált ez a “védekezési” forma? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2022. jún. 7. 14:32
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
55%
Ismerősöm 3 gyerekéből 2 így jött össze.
2022. jún. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
74%

Nekem bevált, szomszednak nem

Kb ennyire biztonságos.

2022. jún. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
83%
A férjemmel így védekezünk több, mint 10 éve. Nekünk bevált. Csak akkor lettem terhes, amikor szerettük volna. De nem ajánlom ezt a módszert tiniknek, nem tartós kapcsolatban élőknek. A házasság előtt mi is óvszert használtunk.
2022. jún. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
35%
Persze, hogy bevált. 5 gyerekes anyuka vagyok ennek köszönhetően. Mindig mondhattam, hogy de Sanyi, hiszen védekeztünk.
2022. jún. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
54%
Egy barátnőm 2x lett így terhes...
2022. jún. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
73%

Én úgy gondolom, hogy ez alkat függő. A férjemnek pl nem igazán van elő váladéka, csak kevés, eddig nem is volt soha probléma a megszakításos módszerrel. De ez is orosz rulett, mert ki tudja, egyszer lehet pont lesz neki egy kicsivel több, amiben épp lesz egy célba jutó.

Illetve ott van a női oldal is. Nekem egyértelmű jeleim vannak a peteérésre, így könnyű megmondani, mikor vagyok termékeny. LH tesztet is csináltam, mikor 1 éven keresztül nem akart megfoganni a második baba. És ott is láttam, hogy mikor van a peteérés, szóval ismerem a jeleim. De valakinek kiszámíthatatlan, nem félidőben érik, stb.

2022. jún. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
52%
Általában beválik, ha az ember tudja értelmezni, hogy miről is szól ez a módszer.
2022. jún. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
5 vagyok, nem értem, mire fel pontoztak le, tényt írtam le. Középiskolások voltunk és 5 éven belül jött össze nekik a 2 gyerek. Sok mindentől függ ugyan, mert ha valaki nehezen esik teherbe, tűnhet jó módszernek, de ezt sosem lehet tudni... bárkit erre biztatni, pedig ostoba dolog ...
2022. jún. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
27%

A gyakorlat azt mutatja, hogy már 3 éve beválik, PCOS-nak vagy meddőségnek hívjuk!

Mellesleg még megszakítani se kell...

2022. jún. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
68%

Nálunk a második és a harmadik gyerek így jött össze másfél év alatt. Igazából úgy voltunk vele, hogy védekezzünk, de ha terhes leszek, nem hatalmas gond. Én nem akartam tabit, a párom nem akart kotont, szóval maradt ez.

Most már spirálom van, ez eddig működik 4 éve.

2022. jún. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!