Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet beágyazódási vérzés?

Mynona kérdése:

Lehet beágyazódási vérzés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Most vasárnap kellett volna megjönnie, tegnap teszteltem, de vsz hibás volt a teszt (clear blue, digitális, azt írta ki, hogy negatív, 2-3 3+), majd ma délelőtt begörcsöltem és elkezdett nagyon enyhén vérezni. Csináltam egy másik tesztet is a délután, de negatív lett. El fogok menni dokihoz, a kérdésem csak annyi, hogy ez lehet beágyazódási vérzés? Nagyon enyhe, és a színe is más. Köszi előre is!



2022. jún. 7. 17:03
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Nem.
2022. jún. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%
Lehet az vagy megfog jönni.Nekem is a menzesz előtt volt ilyen enyhe barna dolog a tisztaságin aztán pozitív lett a teszt nagyon halványan másnap reggel.Várd ki a végét de ha a 10-es teszt nem pozi halványan sem akkor lehet ez nem terhesség.A Clearblue még korai volt szerintem.A másik teszt szintén ez a digitális clearblue volt?
2022. jún. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem, a másik hagyományos volt.
2022. jún. 7. 17:45
 4/7 anonim ***** válasza:
48%
10-es?Ha igen akkor még holnap próbáld meg vagy 2 nap múlva mert nem múlik semmi 2 napon sem.Ha akkor is negatív akkor nem vagy valószínű terhes és meg is fog jönni.
2022. jún. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az volt. Mármint 10-es. Köszi a választ! :)
2022. jún. 7. 17:50
 6/7 anonim ***** válasza:
30%
A beágyazódás nem a menstruációkor van hanem előtte legalább egy héttel.
2022. jún. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
51%

Akár beágazódás is lehet… a peteérésed idejétől és a fogantatás lehetséges idejétől is függ.

Nálam az együttlét után kereken 2 hétre szinte órára pontosan megjelent egy pár óráig tartó maszatoló barnázás (alig észrevehető). Ezt követően egy hét elteltével teszteltem nagyon erős pozitívat. (Azért vártam ennyit mert néha szokott késni ha stresszes időszakban vagyok).


Várj még néhány napot és tesztelt újra, ha megnyugtat minden reggel az első vizeletből. Ha mindig negatív lesz és nem jön meg, akkor keresd fel az orvosod.

2022. jún. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!