Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy endometriózis műtét után...

Egy endometriózis műtét után vagyok. Így a ciklusom most kicsit más még mint rendesen. Tegnap halovány pozitív, most akkor ez mi?

Figyelt kérdés

Nagyon el vagyok kenődve. A nyákom és az ovu szerint szombaton lesz két hete a pém. A ciklus.hu egy héttel későbbre dobta ki. Mind a két alkalmat megragadtuk. Azóta nagyon erős krémes folyásom van, a mellem nagyon fáj, aludni tudok rajta de ha fürdöm sziszegek ha hozzáérek, a melltartó is fájdalmat okoz de még mindig jobb mintha nem lenne rajtam. Fája méhem és a hüvelyembe szúrkál nagyon sokszor.

Tegnap csináltam medilab tesztet. Meresztettem a szemem, de látni véltem a csíkot. Ma reggel még mindig elnézést de tocsogok a kérmes nyálkában viszont mikor megnéztem egy hajszálvékony vérdarabka volt az ujjamon, mintha egy nyálkahártya darab lenne. Ekkor tettem be tampont gondoltam megjön. Utána sajnos a melóban emeltem egy nehezet megfájdult a méhem. Kimentem megnéztem és a tamponon világos barna krémes váladék volt. Megijedtem, de még mindig a mensinek tituláltam. Ennek több mint 6 órája. Azóta száraz vagyok. Se fájás se semmi.

Mensi lesz? Vagy a beágyazódás járna ezzel? vagy cisztám lehet? Akkor késnie kéne a mensinek nem?

Segítsetek légyszi.


2008. dec. 19. 15:48
 1/9 anonim ***** válasza:
szia ha pozi teszt lett akor ez sztem beágyazódás...de csinálj egyet holnap reggel első vizelettel...és ne emelgess mér semmit:)
2008. dec. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Bárcsak igazad lenne.:) Köszönöm. Ez az utolsó "spontán" hónapom, de szép is volna..
2008. dec. 19. 15:58
 3/9 anonim ***** válasza:
barinőmnek egy hónapja ugyanígy lett...endometriózis műtét után s neki is utolsó hónapban sikerült..bízni kell...sajna mi meg szeretnénk tesót s eddig hiába...én is mindig csalódok:(-előző vagyok
2008. dec. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szurkolok Neked nagyon.:) Mi egy éve próbálkozunk és baba helyett kivették a fél petefészkem nagy részét és jött eza betegség. Első baba lenne.
2008. dec. 19. 16:03
 5/9 anonim ***** válasza:
szia mi még féléve tesót szeretnénk pedig első gyerkünk legelsőre összejött..na hátha nekünk is sikerül s neked is drukk, megírhatnád h mi lett a dolog vége..:)ja s amúgy barinőmnek is lett barnázás mensi előtt kb egy két nap, megijedt elkenődött...aztán baba lett:) nem mensi-előző.:)
2008. dec. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

szia, a mutetet nem ismerem, de a mellfájásra adnek egy tanacsot. hasznalj sportmelltatot, ha kell, ejszaka is. tudom milyen, a mellerzekenysegtol en is majdnem bediliztem.


a barnas folyas mellett lehet baba, amig nem voros, menj el orvoshoz!

2008. dec. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Aranyosak vagytok. Nektek is sok sikert.
2008. dec. 19. 16:19
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia, menj el dokihoz minél előbb, lehet babázol, és akkor megnyugszol, ha már biztosabbra tudod.

Pihenj sokat, és ne emelj semmit se. Légy óvatos, vigyázz magadra(magatokra).

2008. dec. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Jaj olyan aranyosak vagytok. Igyekszem pihenni. Remélem megtörtént a csoda végre velem is.
2008. dec. 19. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!