Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Endometriózis műtét után két...

Endometriózis műtét után két héttel normális ha néha fájdogál kicsit a hasam? Van aki utána rögtön teherbe esett?

Figyelt kérdés
2010. dec. 29. 15:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem is fájt :(

Azért sok mindent összekaszabolnak ott (nekem legalábbis sok helyen voltak összenövések), be kell gyógyulnia a sebnek.

Nekem akkor nem volt aktuális a gyerek, majd 2 év múlva újra kialakult, és 2 hónap múlva terhes lettem.

2010. dec. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszodat :)

És Neked mennyi ideig kellett otthon maradnod pihenni? És mennyit lehet emelni? Most az ha felemelem a laptopomat gondolom nem gond. Tiszta hipohonder lettem :S

A babucihoz gratulálok. És mielőtt terhes lettél meg kellet megint műttetned magad?

2010. dec. 29. 16:53
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem petevezeték átfúvást csináltak. Nem volt elzáródva, de endometrózist vettek észre műtét közben.

4 hónap múlva teszteltem pozitívat.

2010. dec. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, hogy fáj a hasad, nekem is fájt pár hétig, aztán elmúlt. Én 2 hétig voltam otthon, pihentem. Ez 2 éve volt, azóta várunk babára, de nem jön, és kezdek félni, hogy kiújul
2010. dec. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia! Első vagyok.


Hát már nagyon régen volt, ilyenekre nem emlékszem, de egy hetet tuti úgy mozogtam, mint a mozgássérült. :)

MIkor újra előjött, akkor mondta a doki, hogy vagy hormon, vagy babó. Hát a babót választottuk, és egyáltalán nem is reménykedtem, hogy sikerülhet, és lám, a 2. hónapban összejött.

2010. dec. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!