Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hőgörbe ertök??? Nem rendszere...

Hőgörbe ertök??? Nem rendszeres a menstruációm(?

Figyelt kérdés
[link]
2022. jún. 13. 08:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Mit szeretnél kérdezni? Hogy volt-e ovulaciod? Hát ez alapján meg nem. Használj mellé lh tesztet ha biztosra akarsz menni.
2022. jún. 13. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem rendszeres menstruáció mellett egy görbe alapján meg lh tesztek nélkül nem lehet erre mit mondani.
2022. jún. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Igen hogy volt e ovum művel szeretnék kis babát azt hittem mert 2 napja sűrű feher folyasom vaaan
2022. jún. 13. 09:11
 4/16 anonim ***** válasza:

De a sűrű fehér folyas miért jelezne ovulaciot?

Egyébként főleg rendszertelen ciklusnal a folyás nagyon bizonytalan jelzoje az ovulacionak.

2022. jún. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Hát csak gondoltam valamit jelent
2022. jún. 13. 10:49
 6/16 anonim ***** válasza:
Sajnos ez alapján még nem volt ovud, vagy esetleg most lesz. Akkor van ovu, ha leesik a hőd és utána 3 napon belül feljebb megy mint a korábbi 6 nap legmagasabb értéke. És persze fent is kell maradnia. Ha a 18. napon megvolt az ovu, akkor meg már pozi lenne a teszted, de nagyon visszaesett a hőd, így én nem lennék meggyőzve róla, hogy megvolt az ovud.. Lőjj el egy tesztet, ha negatív, akkor tuti nem volt ovud, hiszen nem lettél terhes. Orvoshoz jársz e? Pajzsmirigy és IR ?
2022. jún. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Igen járok p.alulmukodesem van többi minden jó és persze a tesztem is ma negativ de akkor meg nem lehetett ovum?
2022. jún. 14. 10:12
 8/16 A kérdező kommentje:
Ja meg a cukor is magasabb nem tudom endokrinhez júliusban kell vissza menjek
2022. jún. 14. 10:13
 9/16 A kérdező kommentje:
Jaj még annyi hogy tegnap tojás fehérje szerű nyák/folyas volt lehet ovuláció lenne ?van olyan hogy ennyire el húzódna ?
2022. jún. 14. 10:18
 10/16 anonim ***** válasza:

Az ovulacio előtt 6-3 nappal szokott lenni termékeny nyak. De nem mindig követi ovulacio ugyanis ez csak az azt megelőző hormonallapotot jelzi, de ez nem mindig vezet ovulaciohoz.

Nálam pl ált 5-6 nappal előbb szokott ez jelentkezni, az ovu napján még el is tűnik/ más jellegű lesz.

2022. jún. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!