Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől lehet az, hogy kb. 2...

Mitől lehet az, hogy kb. 2 hete erős, darabos folyásom van /szerintem ez fertőzés, eddig okés, megyek vele dokihoz/, de az h éjszaka is olyan mintha bepisilnék, olyan mennyiség van, de ez mintha csak viz lenne, tuti nem pisilek..

Figyelt kérdés
2008. dec. 19. 17:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Vizelési ingerre gondolsz? Nekem is az van mától, én hétfőn megyek vele dokihoz, leheth. fertőzés! Ugy fájt odalent reggel, égetett, szúrt, minden volt, aztán a pisimben egy kis rüzsaszínes darabka! Nagyon megijedtem, ez nem jo jel! Majd meglássuk!
2008. dec. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia! én a folyásról írtam, "mintha" bepisilnék, rendesen mintha kicsurogna belőlem,a hüvelyemből, annyi jön ki. de érzem h ez nem pisilés.a terhességi teszten ma 25 perc után ott volt a rózsaszín csík halványan.de nemtom ez jót jelenthet-e. nov.23-án volt meg utoljára, sztem jókor is voltunk utána együtt, bár nemtom. ez lehet terhességi jel?Clostit is szedtem.21.-én kellene megjönni, holnapután.remélem nem fog.:-D
2008. dec. 19. 23:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!