Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Favipirin után terhesség?

Favipirin után terhesség?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Sajnos én is voltam covidos és favipirint kellet szednen. Állítóag legalább 2 évig nem ajámlott teherbe esni mert a gyógyszernek súlyos mellékhatása lehet a babára nézve. Pár hónap az oké, de évek? Halott valaki erről valamit?

2022. jún. 14. 10:43
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Favipiravir a neve, nem favipirin... Nincs ilyen ajánlás, hogy 2 évig ne ess teherbe... Ez baromság.
2022. jún. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
63%
Nekem a doki azt mondta, hogy a teherbeesésre lehet hatása. Amikor Covidos voltam, direkt megkérdezte, hogy van e gyerek, mert, ha nincs, akkor nem ír fel Favipiravirt.
2022. jún. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%
Nálunk se írta fel a doki gyermekvárás miatt. De nálunk azt mondta hogy ha bármikor szeretne később az ember, akkor se. Biztos ami biztos, mert nem ismert még a pontos hatása.
2022. jún. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
32%

Érdekes ez a fajta gyógyszer.

Mert a férjem házi orvosa ,kézzel-lábbal tiltakozott ellene.

Azt mondta eszünkbe se jusson beszedni.


Nekem a saját házi orvosom, az oltást sem akarta nagyon erőltetni ,mert mondtam neki ,hogy szeretnénk a jövőben még egy kisbabát.

2022. jún. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A nevét valóban eltévesztettem! Tök jó,hogy beszedtem anélkül,hogy ismertem volna a következményeket. Egyenlőre nem áll fenn terhesség de lehet később szeretnénk. És ez megijeszt, hogy nem tudom mik lehetnek a következmények...
2022. jún. 14. 14:25
 6/8 anonim ***** válasza:
68%

Nem egy embert ismerek, akik beszedték a gyógyszert, azóta gyerekük is született, és minde a legnagyobb rendben van.

Vicces, hogy ezen parázik mundenki, közben tömik magukba a szemetet, isszák az energiaitalt, szívják a cigit, kapkodják be a legkisebb fájdalomra az algopirint, de fúj oltás, fúj gyógyszer...

2022. jún. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

4-es vagyok.

Miért lett lepontozva a válaszom ?

2022. jún. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
32%

Szerintem a 6os pontoz lefelé, mert nem ért egyet.


Kérdező: Az biztos, hogy nem tudsz sajnos már mit csinálni. Saját magad megnyugtatására foglalkozhatsz a témával, utána járhatsz, hogy másnál ez hogy zajlott később a terhességével, de ennél többet sajnos nem lehet. A gyártó sem fog szerintem kiadni statisztikát. Legalábbis idén biztos nem. A kb 3-4 éve forgalomba helyezett fogamzásgátlóm is azt írja a tájékoztatóban, hogy nincs elég adat még a statisztikához (mellékhatások), akkor ez az alig 2 éves gyógyszer sem most fog választ adni sajnos..

2022. jún. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!