Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Méhnyak helyzete menstruáció...

Méhnyak helyzete menstruáció előtt terhesség jeleként?

Figyelt kérdés
Aki vette már valaha a bátorságot és megnézte, hogy milyen a méhnyaka helyzete menstruáció előtt, tudna nekem írni tapasztalatot? Csak halkan jegyezném meg, hogy ez már rég nem tabutéma és sok szakértő javasolja az ilyesféle önvizsgálatot. Én vettem a bátorságot és eszerint nekem fent van, és nem érzem puhának. Holnap kellene megjönnie, de lehetséges, hogy baba van.....

2022. jún. 13. 13:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha holnap kellene megjönnie én egy terhességi teszt elvégzés ajánlom, biztosabb lesz az eredmény.
2022. jún. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet fent ,lehet lent!sajnos semmit nem jelent! Teszt pontosabb.
2022. jún. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
48%
Mensi előtt 6 nappal a predi + volt 1 nappal előtte mindegyik tesztem + volt.
2022. jún. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
51%

Nekem késik teszt kételyes ma csinálok újat

Mehnyak lent van és sűrű/ tojás fehérje színű folyasom van

2022. jún. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%
Még az orvos se mondja meg ilyenkor tapintásra, ennyiből, nemhogy egy laikus...
2022. jún. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
En tobbszor nezegettem. Es merem kijelenteni mindig mas.. egy napszakba is ereztem hogy haromszor valtozott. De annyi biztos hogy volt olyan hogy mensi alatt zart volt es kemeny. Es volt olyan hogy ovu utan 1 hettel puha es nyitott volt.. szoval azt mondom ebbol nem lehet kikovetkeztetni.. hiszen ahogy az elottem szolok is irtak.. tanult orvosok sem birjak megmondani
2022. jún. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha kemény, akkor nem vagy terhes (olyan érzet mint az orrod hegye. Terhesen felpuhul és zárt. A magassága viszont változó, nekem pl terhesen lent volt, pedig fel kéne mennie XD Napszaktól is függ.

A keménység az ami inkább közelebb visz a válaszhoz.


Ha kemény akkor mensi lesz, ha puha mint a hüvely test többi része, akkor esélyes a baba.

2022. jún. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Több terhességem volt és volt mindenhol és minden féle tapintású.

Nem lehet ebből következtetni.

2022. jún. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem mensi elott mindig felpuhul :D
2022. jún. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Megjött?teszt?
2022. jún. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!