Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menzesz előtt pár nappal...

Menzesz előtt pár nappal mindjárt megjön érzés utalhat babára?

Figyelt kérdés
sziasztok! Menzesz előtt vagyok 5nappal :) utalt valakinél ez a fajta fájdalom babára? Állandóan a wcre szaladgalok mert ugy erzem hogy na most jott meg aztan mégsem...ennyire erőteljesen nemszoktam érezni menzesz előtt, csak a menzesz napján mikor tényleg megjön. Nem merek reménykedni mert akkora szerencsém nincs hogy összejött, de tapasztalatokat szivesen meghallgatnek :)
2022. jún. 14. 15:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%
Nem
2022. jún. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%
Vagy arra, hogy mindjárt megjön.
2022. jún. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
5 nap múlva kiderül
2022. jún. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Lutealis fazisom mindig 14nap de igen, lehet most nem tart eddig hisz nem vagyunk be programozott robotok😊 köszönöm a válaszokat :)
2022. jún. 14. 15:42
 5/13 anonim ***** válasza:
93%
Nekem se volt ilyen, aztán egyik hónapban random elkezdte, és most már nagyon gyakran csinálja. Tehát nem feltétlenül azt jelzi :)
2022. jún. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Akár az is lehet vagy meg fog jönni.Nem lehet tudni,nagyon két esélyes.

Majd ha pozitív lesz a teszt akkor esetleg lehet reménykedni mert az se garancia semmire.

2022. jún. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
80%
Első terhességemnél volt ilyen, sőt még azután is, mikor pozitívat teszteltem. Szóval igen, lehetséges. De nem élném bele magamat, mert ebből menzesz is lehet ugyanúgy.
2022. jún. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is ugyanígy vagyok kérdező,annyi h nekem nem fáj a mellem,sőt össze is ment már mint mensi előtt szokott.De azért reménykedek
2022. jún. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
64%

De igenis utalhat !!!!!!!!!!!

Én menstruáció előtt 5 nappal már éreztem, hogy gorcsol a hasam…semmivel se másképp mint amikor megjön…sejtettem, hogy ismét meg fog jönni, de NEM! Azóta már 5 hónapos pocaklakó kislány 🥰

Úgyhogy IGEN! Utalhat rá !!!

2022. jún. 15. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
71%
Igen utalhat ra!!!Kb ilyenkor kezdtem erezni “kemenyen”,a mindjart megjon erzest. Nem volt tervezett terhesseg,de nem is vedekeztunk. Annyira gorcsoltem,hogy biztos voltam benne ,hogy megjon. A nemvart napjan pozitivat teszteltem delelott. Utalhat persze a menstruacio megjovetelere,de terhessegre is! Kivanom,hogy utobbi legyen!! 😊
2022. jún. 15. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!