Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2hete késik, fájnak a melleim...

2hete késik, fájnak a melleim és “mindjárt megjön” érzésem van. Ez terhességre utalhat?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 2hete késik a mezeszem, eddig azért nem pánikoltam annyira mert mindig sokat szokott késni, de szokás szerint elkezdtem olvasgatni gyik-en és sajnos eléggé elkezdtem parázni. Amikor együtt voltunk barátommal akkor 12nap telt el pont az utolsó mezeszem óta. Nem szerekeztünk, simán csak pettingeltünk. Ő a nemiszervemre élvezett és végig folyt rajta. Azonnal megtöröltem kívül belül, viszont az a kis hang a fejemben még ott van, hogy mivan a még is?! Tudom, hogy nem ilyen könnyű teherbe esni, de azt is tudom, hogy meg van rá az esélye. 1x teszteltem a menzeszem elmaradása után 7nappal és negatív lett. Nem tudom mitől késhet:( Szerintetek terhes vagyok?

2019. jún. 11. 21:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Nagyon sok ilyen kérdés van minden nap fent :( szexelsz védekezés nélkül, akkor lehet, hogy terhes vagy. Csináltál egy negatív tesztet ami negatív, lehet, hogy korai volt. Csinálj még egyet, ha az se bármi okozhatja a menstuáció kimaradását.
2019. jún. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
53%
Ne gykt olvass, hanem biológia könyvet.
2019. jún. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!