Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kiskorúként adnak eseményutánit?

Kiskorúként adnak eseményutánit?

Figyelt kérdés

Ha egyedül megyek oda kell nagykorú kísérő? (A barátom 17, én 16)

Kb 1 hét van a menzeszemig, elvileg nem lehetek terhes de gyakorlatilag kitudja.


2022. jún. 17. 18:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%

Egyrészt elvileg is LEHETSZ terhes, az csak mese, hogy kizárólag középidöben eshet valaki teherbe.

Másrészt KELL, hogy adjanak, ne hagyjátok lerázni magatokat, ha kell, követeld az orvostól, hogy ha nem ad, írjon egy felelöségvállalási nyilatkozatot, hogy ha terhes lennél, vállalja a költségeket, mert nem teljesítette a kötelességét!

2022. jún. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%
Nem szoktak ebbe belekötni. Inkább kiadják a vényt, minthogy néhány hét múlva meg abortuszra jelentkezz.
2022. jún. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
58%
Védekezés nélkül voltatok együtt?
2022. jún. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
74%
hogyne lehetnel terhes?? siess az orvoshoz, mielott kifogysz az idobol! es legkozelebb huzzatok gumit es hasznaljatok sikositot, akkor nem szakad ki. pharmatexet ne hasznalj, megbizhatatlan
2022. jún. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
82%
Nem kiskorú vagy, hanem fiatalkorú.
2022. jún. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%
Receptet kapsz, aztán kiválthatod. 16 évesen nincs ebből gond.
2022. jún. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
93%
Igen, adnak.
2022. jún. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
83%

1. Olyan csak a büntetöjogban van, hogy fiatalkorú, minden egyéb esetben (ha nem büntényröl van szó) csak nagykorú (18 év fölött) meg kiskorú (18 év alatt) van.

2. nem tudom, a 3-as miböl gondolja, hogy nem végekeztek, sokkal valószínübb, hogy igen, csak valami probléma lett pl. az óvszerrel.

3. A gumi kiszakadhat megfelelö használat és síkosító mellett is, csak nem túl gyakori.

4. Receptet kötelesek adni, de minél elöbb szedd be, mert a 72. óra közelében már nem feltétlen megbízható a hatása, minél korábban használod, annál biztosabb.

2022. jún. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
77%
Nem kijelentést írtam, kérdést. Hidd el nem véletlenül kérdeztem, volt egy ismerősöm aki azt hitte, hogy attól is terhes lehet ha lenyeli. Kiskorú volt.
2022. jún. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Receptet kaptam, holnap reggel beváltom. Akkor még 24 órában leszek, kösziii!

Igen, védekeztünk, bár síkosító nem volt és kiszakadt, vagy pontosabban felhasadt az óvszer. Csak azt vette észre a barátom, hogy egyre jobban érez engem és nem a gumit. De nem is ment el bennem, de azért beveszem majd.

2022. jún. 17. 21:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!