Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesseg vagy ciszta?

Terhesseg vagy ciszta?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Napok ota egy nap 15x megyek pisilni es soha nem volt velem ilyen.kb 4x ha elszoktam menni.kozepidobe kb azt ereztem mintha megjonne ilyen 2 oldali petefeszekgorcs szeruseg volt de max 5 percig tartott aztan elmult. Viszont mult evben talaltak egy jobb oldali 4cmes petefeszek cisztat.aztmondtak joindulatu az semmi panaszot nem okozott. Viszont olvastam h ha novekszik azis okoz gyakori vizelesi ingert. (De eddig nem volt okozott semmit azert ketlem hogy ez lenne) valaki jart hasonlo cipobe hogy rengetegszer ment pisilni aztan kiderult h terhes? Csutortokon kellene megjonnie tesztet meg korai csinalni.
2022. jún. 19. 09:35
 1/8 anonim ***** válasza:

Voltál együtt a pároddal védekezés nélkül, mert akkor természetesen lehet terhesség. Viszont! ha a tüneteidet terhesség okozná (hcg hormon) akkor egy terhességi teszt azt már kimutatná.

Az is lehet, hogy a nagy meleg miatt többet iszol és ezért jársz többet a mosdóba.

2022. jún. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

vagy a nagy meleg ellenére felfáztál. az is okoz gyakori vizelési ingert.


ha terhesség miatt pisilsz ennyit, azt a tesztnek mutatnia kellene.

2022. jún. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen voltam egyutt. Ez az hogy keveset iszok nagyon. Egyszer tobb pisi jon utana alig. De se nem faj se nem csip semmi. Nem hinnem hogy felfaztam volna
2022. jún. 19. 10:11
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem a sok pisiles volt az első tünet, viszont azt már akkor simán délutáni vizeletből is kimutatta a teszt. Szóval tenyleg ha terhesseg miatt van, azt már mutatná.
2022. jún. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
a felfázás is elkezdődik valahogy,
2022. jún. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

5os vagyok, véletlenül küldtem el 😆

szóval nem feltétlenül durrbele véres pisi, csípés, fájdalom... nekem rendszeresen csak a sok pisiléssel kezdődött, de gyorsan lenyomta a tőzegáfonya tabi. de nekem akkor egyértelmű volt, nem volt lehetőség a terhessegre

2022. jún. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De ez nalam mar 3-4 napja tart. Azota mar csak kikellett volna jonnie ha felfaztam volna.meg en mar voltam es az nekem egybol fajo csipo erzessel kezdodott. Persze lehet valtozo de nemhinnem hogy az lenne.
2022. jún. 19. 11:56
 8/8 anonim ***** válasza:
Nagy egyszerű, csinálj egy tesztet. Ha pozitív akkor igen a terhesség okozza, ha negatív akkor valami más.
2022. jún. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!