Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyik ovulációs program a...

Melyik ovulációs program a jobb ?ez nekem miért nem jelöli be az ovut? KÉP👇

Figyelt kérdés
[link]
2022. jún. 19. 12:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
ez egy szuper program (régebben az volt amikor használtam). ha feltételezzük hogy helyesen méred a hődet (reggel egyből amint kinyílt a szemed, nyelv alatt vagy huvelyben), és nézzük mellé a ciklus hosszát is, hogy 49 napos, nem az appal, hanem a ciklusoddal, hormonokkal van gond. a 49 nap rengeteg. hány naposak a ciklusaid általában?
2022. jún. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez jó program, a ciklusod a szokatlan, nem lehet benne ovulációt megállapítani. Hiába volt benne egy pár napos alacsonyabb hő, utána sem ment elég magasra ahhoz, hogy ovut lehessen feltételezni, nem volt benne ugrás a ciklus elejéhez képest.

Általában milyen hosszúak a ciklusaid? A 49 nap tényleg hosszú, ha mindig ilyen vagy még szabálytalan is, érdemes lenne kivizsgáltatni.

Ezen kívül hogy méred a hődet? Nekem ovu előtt 36.5 körüli, ovukor ~36.3, utána 36.7-37.0 szájban mérve. Úgy tudom hüvelyben még magasabb értékek lennének, szóval nekem nagyon gyanúsak a te 35.6-36.2-es értékeid.


Az app tekintetében egyébként nekem ez vált be, a Kindara-t használtam még egy időben, mert jobb volt a design-ja, de végül a funkció miatt visszatértem erre. A többi, amit próbáltam, nem tudott ennyi mindent ingyenes verzióban.

2022. jún. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Hormonokat nézték sajnos 31.en progi alacsony volt úgy hogy addig tuti nem volt ovulációm

Pajzsmirigy alulmukodesem van azért ilyen alacsony a hőmérséklet, amióta meg született a gyerekem 3 éve ilyen össze vissza jön meg

2022. jún. 19. 16:02
 4/13 A kérdező kommentje:
De most lehet meg fog jönni véres volt egy picit a WC papír
2022. jún. 19. 17:54
 5/13 anonim ***** válasza:

Ez egy nagyon jó oldal, én is ezt használom. Ez a mostani


[link]

2022. jún. 20. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Csak nekem valamiért nem húzza be az ovut
2022. jún. 20. 09:49
 7/13 anonim ***** válasza:
Valószínű azért mert hő alapján nem volt.
2022. jún. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Raneztem ismét a görbédre. 99% hogy nem volt.
2022. jún. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Akkor azért nem húzta be merr nem is volt pedig 1 hete erztem az ovut de lehet más volt
2022. jún. 20. 10:22
 10/13 anonim ***** válasza:
Lehet próbálkozott a tested de nem sikerült.
2022. jún. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!