Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A progeszteron szint "feltámad...

A progeszteron szint "feltámadhat" magától a ciklus során? Ha az ovuláció után 7 nappal alacsony, akkor az ovu utáni 12-13 napra megnövekedhet még a mennyisége?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert a 14.ciklusnapon volt az ovu. 21.napon vérvétel, amiből megállapították, hogy alacsony a progi szintje. Erre számítottam is, hiszen vezetem a hőgörbémet, és alacsony maradt a hőm. Viszont ezután egy héttel felemelkedett a hőm. Azóta vérvételen még nem voltam. Megemelkedhet később is a progi szint? Vagy volt talán még egy ovu? Nem értem az egészet. Közben onnantól, hogy növekedett a hőm, furákat érzek. Igaz, csak néha-néha: szurkálás a hasamnál, derekamnál, érzékeny a cicim.

2016. okt. 20. 14:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem.Ha a 21.napon alacsony a progeszteron szinted,akkor nem volt peteérésed.Mennyire alacsony?
2016. okt. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Számszerűen nem tudom, csak telefonon beszéltem a dokival, aki annyit mondott, hogy rendkívül alacsony. De hogy lehet, hogy nem volt ovum, mikor simulált-követett ciklus volt inszemmel, tüszőrepesztővel? És miért ment az utóbbi héten fel a hőm?
2016. okt. 20. 14:55
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Így én ezt nem tudom neked megmondani,nekem az nem lett volna elég hogy rendkívül alacsony,én mindent megkérdezek az orvostól,terhességhez,főleg stimuláláskor a 30 is rendkívül alacsony,amúgy nem.De pl 30 alatt abszolút nem jó.38 fölött volt peteérés.Gondolom volt hormonvérvételed?Az milyen lett?
2016. okt. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Csak ezt a progeszteron mintát vették le a 21. napon. Várok hétfőig, aztán ha teszt negatív, de mensi sehol és magas marad a hőm, akkor felhívom a dokit nézzen meg.
2016. okt. 20. 15:22
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha nem volt hormon vérvételed,akkor milyen okból volt inszemed? A párodnak van problémája?
2016. okt. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Jah, hogy nem konkrétan a 21.napira gondolsz. Hát nekem IR-em és PCOs-em van. Nincs spontán ciklusom, se mensi, se peteérés. IR-t elkezdték kezelni, és a doki úgy döntött, hogy elkezdi a stimut. Az első hónap szépen le is ment, úgy ahogyan kell, csak sajnos nem lett belőle baba. Ez a 2. hónap. Most konkrétan nem volt stimu, mert csak 2 havonta lehet, most az inga-elv alapján a szervezetnek magától kellett volna működni. Ez meg is volt az inszemig, minden rendben zajlott. Lett 3-4 szép tüszőm. Csak utána nem ment fel a hőm, progi alacsony maradt. Viszont kb. egy hete meg felment magától. Ma is feljebb ment 1tized fokot. Pedig tegnap meg kellett volna jönnie. Ezért nem értem. De hétfőig várok, akkor fog rendelni a doki. Meglátjuk..
2016. okt. 21. 08:49
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Clostival stimulált ciklusban,amit végig követtünk és volt ovum is a 16 napon,23 napi vérvételen a progi 21.Doki mondta alacsony.Emiatt következő ciklusban ovutól utrogestan és megfogant a baba.

Szerintem nem támad fel magától egy cikluson belül meg tuti nem.

2016. okt. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Akkor lehetett még egy ovum? Vagy mitől van most fent? Ciszta esetleg? De nem érzek feszülést, egyszer volt egy cisztám, akkor feszített a hasam.
2016. okt. 21. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!