Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A lassan erősödő, napokig...

A lassan erősödő, napokig halvány, de elmaradt menstruáció után elvégzett terhességi tesztek minden esetben arról tanúskodnak, hogy probléma lehet a terhesség fejlődésével?

Figyelt kérdés

Természetesen középidőben fogant terhességek esetén kérdezem és tapasztalatokra lennék kíváncsi.

Köszönöm a válaszokat!


2022. jún. 20. 16:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem jelentett jót. Késeskor halvány, de azért jól látható pozitív tesztem volt. Másnap ismételtem, akkor ugyanolyan volt, nem erősödött. Következő nap is csináltam, mert nem hagyott nyugodni a dolog. Akkor már halványabb is volt. Néhány nap múlva csináltam egy digitális tesztet, mert reménykedtem benne, hogy csak a teszt vacak. Amikor a digitális teszten már 2-3 hétnek kellett volna lennie, akkor nekem csak 1-2 hetet jelzett. Tudtam, hogy ez nem jelent jót. Sajnos nem is maradt meg a terhesség. De ez csak az én tapasztalatom, nem biztos, hogy mindig így van.
2022. jún. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nálam se lett jó kimenetele. Késés után teszteltem nagyon halványat, de nem kellett nagyítózni. Másnap reggel is ugyanolyan halvány volt. Egy héttel később teszteltem ismét, reméltem hogy lesz lényegi változás a tesztcsík erősségében… hát nem volt.

2 hetes késésnél vetéltem el.

2022. jún. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nekem 8dpon lett + de nem erősödött olyan ütwmbe mint ahogy szokott, 14 dpon lett jól látható a 25ös teszt.

A szívhang nélküli terhességnél is napról napra erősebb lett.

Sajnos most is 1 hét lemaradás lett, igez most valami pulzálás volt de rá 2 napra el is ment.

2022. jún. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Érdekes ez, mert nekem is van jó és rossz tapasztalatom is. Lassan erősödő csík, majd egészséges terhesség. Következő terhességnél majd leugrott a második csík a tesztről mégis kisebb volt az embrió a kelleténél és el is halt a 10. hét körül. Legutóbb szintén lassan erősödött a csík... kb 5. héten megállt fejlődésben a méretei alapján.
2022. jún. 20. 18:27
 5/11 anonim ***** válasza:

Szerintem általában nem jelent jót.

Egészséges terhességnél a hcg 2 naponta duplázódik, pár nappal az elmaradt menstruáció után már több száznak kell lennie, amitől a 25-ös tesztről is le kell ugrania a csíknak.

2022. jún. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
56%

A gyakori népe szerint mindeggy az erőssége, a pozitív az pozitív.


Az orvosom szerint ha lassan/nem erősödik, annak oka van.


Nekem "bejött". Mikor lassan erősödött vetéltem is.

2022. jún. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, sajnálom...

Én is átéltem.

Viszont nekem fordítva volt, itt olvastam főleg, hogy gond lehet, orvosom szerint a csík, az csík, nem kell nézegetni, hogy erősödik-e, mert ez egyéni lehet. Én is meglepődtem a véleményén...

2022. jún. 21. 07:15
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nekem ez 2x volt, ezek a terhességek nem maradtak meg
2022. jún. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szia! Mi lett veled?
2022. jún. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Szia! Ez csak egy kérdés volt most. 4.-es válaszomat olvasd el. :)

Most még nem vágtunk bele a babatervezésbe újra, csak érdekelt mások tapasztalata.

2022. jún. 25. 14:06
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!