Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon szeretnék kiker babákat...

Nagyon szeretnék kiker babákat? Van már egy kislányom, de nagyon szeretnék ikreket! Mit tegyek? A Gyögyteák jók? Vagy valami gyógyszer?

Figyelt kérdés
2010. szept. 19. 21:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
30%
Nincs rá gyógyszer.... Ha a családodban nem volt iker, akkor elég kicsi az esélyed.
2010. szept. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Tüszőserkentő gyógyszerek, de azt sem ikrek miatt adják, hanem ha nem jön a baba.
2010. szept. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Akik inszeminációval és egyéb mesterséges módszerekkel tudnak csak teherbe esni, azoknál gyakori az ikerterhesség. Nem tudok róla, hogy lenne rá gyógytea, vagy bármilyen praktika.

Egyébként szerintem a nők zöme titkon ikerterhességre vágyik, pedig a dokik mindig rémisztgetnek vele, hogy ez mennyivel kockázatosabb mind a babáknak, mind a mamának.

2010. szept. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Én sem tudom Neked megmondani hogyan lehetne ikreket összehozni, de ha rájössz légyszi oszd meg velem is a titkot!

Nekem már van egy kisfiam, Ő császárral született, utána volt egy nagy hasi műtétem, amikor is az orvos azt mondta, hogy Ő már csak 1 szülést ajánl nekem. Ezért szeretnék nagyon iker babákat.

2010. szept. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én azt olvastam valahol, hogy azoknál kicsit gyakoribb az ikerterhesség, akik hosszú ideig fogamzásgátló tablettát szednek. Mikor abbahagyják, gyakran több petesejt is megérik egyszerre.
2010. szept. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
clostilbegyt szedése.
2010. szept. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nővéremnek is a clostytól lettek ikrei. Amúgy meg sehol egy iker a családban.

6-7 hónapig nem jött össze a baba és mondta a dokijának hogy hallott erről a gyógyszerről és szeretné szedni. Az első adag után terhes lett.

Hozzá teszem neki eszében sem volt hogy ikrei legyenek.

Sok az ikres a clostytól.

2010. okt. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
az ikerterhesség nem véletlenül tartozik a veszélyeztetett terhességek közé... az embert egy gyerek kihordására "tervezték". ha úgy jön össze az más, de könyörgöm tényleg veszélyeztetnéd a saját gyerekeidet? az hogy magaddal mit csinálsz az elvileg magánügy de a meglévő gyerekedre is gondolhatnál...
2010. okt. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

..ja + palástfű és cickafark tea

(utolsó elötti)

2010. okt. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekem egy kisfiam van, aki császárral született, 1 évvel ezelőtt. Nem kis izgulást okozott a terhesség (rossz eredmények, majd amniocentézis, majd a végén már túl nagy volt hozzám képest a baba, 30 órás vajúdás után lett császár...) Eszembe nem jutna ikrekért imádkozni. :)))

Egy gyerekkel sem könnyű, hát még kettővel. Vagy egyszerre sírnak (akármiért), éhesek, kakilnak, stb, és azt sem tudod, melyikkel törődj, vagy alighogy az egyik abbahagyta, kezdi a másik.

De te tudod...

2010. okt. 5. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!